REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2020 m. Sausio 17 d. 16:38

R. Karbauskis žada skandalingą informaciją apie R. Masiulio įdarbintus asmenis

Vilnius

Roberto Dačkaus (LR Prezidento kanceliarija) nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


114096

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis po susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda patikino ir toliau besilaikąs pozicijos, kad viešojoje erdvėje nuskambėjęs šalies vadovo pasisakymas apie neva 20 ministro Jaroslavo Narkevičiaus įdarbintų su jo atstovaujama Lietuvos lenkų rinkimų akcija–Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) susijusių asmenų yra neteisingas. Politikas taip pat žada paviešinti skandalingą informaciją apie buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio įdarbintus asmenis.

„Mes apie tai visiškai nešnekėjome ir manau, kad teisingai darėme, nes aš nežinau, ar jau Saulius Skvernelis sąrašą paviešino, ar ne, bet aš prašiau premjero, kad tą sąrašą reikia paviešinti, kad spekuliacijų tuo klausimu nebūtų. Aš savo nuomonės nekeičiu ir sakau, kad iš tikrųjų kažkas padarė darbą nekokybiškai. Padarė darbą, kuris kelia klausimus dėl to, ar nebuvo pasirinktas sprendimas šnekėti apie lenkų kilmės žmones? Ttai iš viso skandalinga jau savo esme“, – kalbėjo R. Karbauskis.

R. Karbauskis taip pat žada paviešinti informaciją apie buvusį susisiekimo ministrą R. Masiulį, apie jo vadovavimo laikotarpiu į darbą priimtus asmenis. Pasak „valstiečių“ lyderio, paviešinta informacija bus skandalinga.

„Jeigu to nesiims teisėsauga, tai mes tai padarysime. Reikia atskleisti vaizdą, koks buvo dėl draugų, bendradarbių, bendramokslių ir paties Roko Masiulio bei jo žmonos. Vaizdas bus įspūdingas ir bus ne eiliniai kokios nors įstaigos darbuotojai, paštininkai, bet būtent vadovai“, – patikino „valstiečių“ pirmininkas.

ELTA primena, kad G. Nausėda, reikšdamas nepasitikėjimą susisiekimo ministru, teigė, kad jo netenkina ne tik tai, jog J. Narkevičius pateko į kontroversiškai vertinamas situacijas, tačiau kartu akcentavo ir jo kompetencijų stoką. Kartu prezidentas užsiminė, kad J. Narkevičius savo kuravimo srityje įdarbino 20 su jo atstovaujama Lietuvos lenkų rinkimų akcija–Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) susijusių asmenų.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA