REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Lapkričio 6 d. 11:13

R. Karbauskis: valdantiesiems tekusi kritika turėjo įtakos S. Skvernelio sveikatai

Vilnius

Mariaus Morkevičiaus nuotr.

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt


105737

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis teigia, kad valdantiesiems tenkanti kritika turėjo įtakos premjero Sauliaus Skvernelio sveikatai. „Valstiečio“ įsitikinimu, yra dedamos visos pastangos, kad ir kitų valdančiųjų lyderių sveikatos būklė pakriktų.

„Prie tiek spaudimo, kiek mes patiriame per tuos trejus metus, aš manau, yra nelengva. Mūsų sveikatos yra skirtingos. Saulius Skvernelis neatlaikė, jo organizmas neatlaikė tokio spaudimo. Tiesiog pats organizmas į nervinę įtampą sureagavo taip, kaip sureagavo. Mano atlaiko, kažkieno kito taip pat atlaiko... Mes galime tuo džiaugtis, bet pastangos dedamos, kad mūsų neatlaikytų“, – „Žinių radijui“ sakė politikas.

R. Karbauskis šias išvadas pateikė kalbėdamas apie tai, kad opozicijos reiškiama kritika ir, pasak jo, įsivyravęs visuomenės nuteikinėjimas prieš jį, neleidžia džiaugtis gerėjančiu gyvenimu šalyje.

„Jei pažiūrėsime į statistiką, visose srityse padėtis gerėja, alkoholio vartojime labai ryškūs pokyčiai. Mes pasaulyje esame pavyzdys dėl alkoholio vartojimo mažinimo. Jeigu kalbėume apie pensijų augimą, vaiko pinigus, socialines lengvatas ir taip toliau, žmonių padėtis, jeigu žiūrėtume statistiškai, gerėja. Tačiau yra „Karabasas“, kuris yra baisus, kuris kenkia valstybei ir t. t. Aš tik bandau suprasti, kur yra tas kenkimas...“, – samprotavo R. Karbauskis.

ELTA primena, kad S. Skvernelis rugpjūčio pabaigoje paskelbė, kad serga limfoma.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA