REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2020 m. Spalio 12 d. 00:39

R. Karbauskis: tikriausiai būsime antri

Vilnius

"Valstiečių" lyderis Ramūnas Karbauskis. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


149607

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis, vertindamas pirmojo turo rezultatus, mano, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą po Seimo rinkimų liks antroje vietoje.

„Nei džiaugiamės, nei liūdime, VRK skaičiuoja balsus. Viskas bus aišku antrame ture. Matyti iš rezultatų, kad tikriausiai būsime antri, nes miestai kaip Vilnius dabartinę situaciją pakeis. Bet tikriausiai skirtumas bus vienas arba du mandatai, ir tai nieko nereikš. Antrame ture bus daug mūsų ir daug konservatorių partijos kandidatų“, – sakė R. Karbauskis.

„Mes esame ramūs, nes padarėme viską, ką galėjome, rezultatai yra puikūs. O dešinieji sako, kad viską darėme blogai, tai jeigu jie padarys geriau, jei žmonės tuo patikės ir bus taip, kaip yra“, – sakė jis.

R. Karbauskis viliasi, kad regionuose LVŽS kandidatai turėtų laimėti mandatus.

Paklaustas, ar pirmadienį kalbėsis su kitomis partijomis dėl koalicijų sudarymo, R. Karbauskis patikino, kad tikrai ne.

„Nesulaukėme skambučių ir nemanau, kad sulauksime. Kalbėtis pirmiausia turi apygardose kandidatai. Kita vertus, partijos taip pat po šiandienos supras, kad dar nieko nežino (...) Niekam neskambinsiu, nes tikrai nėra prasmės apie tai kalbėti dabar. Jei kam nors reikės paskambinti, tai tik dėl to, kad kai kurie mūsų kandidatai nesusitars dėl palaikymo, bet aš vis dėlto tikiuosi, kad sutars“, – sakė jis.

Antrame ture R. Karbauskis teigė, kad partija palaikys centro kairės kandidatus.

„Mes palaikysime visus centro kairės kandidatus, kurie susidurs su dešiniaisiais“, – sakė R. Karbauskis.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA