PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Gegužės 16 d. 09:02

R. Karbauskis: rinkimai Naisiuose buvo demokratiški

Šiauliai

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


83936

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis nesistebi rinkimų rezultatais savo gimtinėje - Naisiuose. Anot jo, rinkėjų kaltinti negalima.

„Tai yra susiję su asmenybėmis, nepatiko kažkas. (...) Taip atsitiko“, - „Žinių radijui“ sakė R. Karbauskis, pridūręs, kad tai jam paaiškino patys „valstiečių“ šalininkai.

Pasak LVŽS lyderio, jo gimtajame kaime visą laiką 70 proc. balsuoja už „valstiečius“, o dabar dalis, anot jo, rinkėjų balsavo už ekonomistą Gitaną Nausėdą. Vis dėlto kaltinti rinkėjų neskuba.

„Aš žinau tų žmonių požiūrį. (...) Gyvenime nesu vienaip ar kitaip statęs sąlygų, kad jūs darykite vienaip ar kitaip. Žmonės demokratiškai renkasi valstybės vadovą. Tai yra normalu, tiesiog toks (žmonių. - ELTA) požiūris“, - teigė R. Karbauskis, pridūręs, kad LVŽS rinkėjų balsai pasidalino ir kitiems kandidatams.

ELTA primena, kad Prezidento rinkimų pirmajame ture Naisiuose daugiausia žmonių balsavo už premjerą Saulių Skvernelį - 48,27 proc. Antrasis liko ekonomistas G. Nausėda, surinkęs 21,68 proc., o trečioji - I. Šimonytė su 18,21 proc. rinkėjų balsų. Toliau rikiuojasi Vytenis Povilas Andriukaitis bei Arvydas Juozaitis, abu surinkę po 3,95 proc. balsų, Mindaugas Puidokas su 2,26 proc. rinkėjų palaikymu, Naglis Puteikis, surinkęs 0,85 proc. Paskutiniai liko Valdemaras Tomaševskis bei Valentinas Mazuronis, gavę 0,28 proc. rinkėjų balsų Naisiuose.

ELTA