REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Rinkimai 20232023 m. Kovo 5 d. 23:44

R. Karbauskis pripažino A. Verygos pralaimėjimą Kaune: reikia gerbti žmonių sprendimą

Kaunas

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Irtautė GutauskaitėŠaltinis: Irtautė Gutauskaitė


260805

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigia, jog jau yra žinoma, kad kandidatas į Kauno miesto merus Aurelijus Veryga į antrą turą nepateks. Anot „valstiečio“, Kauno gyventojų sprendimą reikia gerbti, o partija yra pasiruošusi dirbti savivaldybės taryboje.

„Mes jau žinome, kad antro turo nebus. Manau, kad ten Kaune jau visi tą žino. Ten jau vieni švenčia, kiti galbūt nešvenčia, bet tai yra Kauno žmonių sprendimas, tą sprendimą reikia gerbti“, – Eltai komentavo R. Karbauskis.
„Aš manau, kad bet kuriuo atveju valstiečiams reikia džiaugtis, kad mes patekome į tarybą, mes tikrai sąžiningai dirbsime Kauno taryboje“, – teigė politikas.
R. Karbauskis neslėpė džiaugsmo dėl LVŽS partijos kandidatų į merus pirmavimo tokiose savivaldybėse kaip Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio ir Skuodo rajonai.
„Laukia antras turas, daug darbo. Ta prasme, liūdna, nes reiks dirbti dar dvi savaites, bet taip, bus įdomi kova“, – sakė „valstietis“.
Sekmadienį nuo 7 iki 20 val. vykusių savivaldos rinkimų metu, Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, savo balsą atidavė 48,97 proc. rinkėjų.
Rinkimų dieną prie balsadėžių atėjo 39,56 proc. piliečių, dar 9,41 proc. gyventojų savo rinkiminę valią pareiškė iš anksto.
Rinkėjų sąraše yra 2 milijonai 386 tūkstančiai 316 šalies gyventojų. 2019 m. savo balsą pirmajame savivaldos rinkimų ture atidavė 47,8 proc. piliečių.REDAKCIJA REKOMENDUOJA