REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Gruodžio 19 d. 11:17

R. Karbauskis nekreipia dėmesio į Prezidentūros raginimus: sprendimas dėl J. Narkevičiaus – kitais metais

Vilnius

Dainiaus Labučio nuotr.

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt


111058

Nepaisant Prezidentūros raginimų premjerui dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus likimo poste apsispręsti jau kitą savaitę, valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad sprendimas geriausiu atveju bus priimtas tik 2020 m. sausio 14 d.

Politiko teigimu, sprendimą dėl prezidento pasitikėjimo netekusio ministro priims valdančioji koalicija, o ji, tvirtina jis, rinksis kitų metų viduryje.

„Valdanti koalicija į išplėstinį koalicijos posėdį rinksis sausio 14 d. Iki to laiko jokio sprendimo iš valdančiosios koalicijos nebus. Premjeras pasakė, kad jis nori, jog valdančioji koalicija – išplėstinė koalicijos taryba – tai svarstytų. Tai šis posėdis bus sausio 14 d.“, – Seime žurnalistams sakė jis.

Prezidento patarėjas Simonas Krėpšta pirmadienį LRT radijui duotame interviu užsiminė, kad premjeras Saulius Skvernelis sprendimą dėl Gitano Nausėdos pasitikėjimą praradusio susisiekimo ministro turės priimti jau kitą savaitę.

ELTA primena, kad pirmadienį prezidento vyriausiasis patarėjas vidaus politikos klausimais Povilas Mačiulis po šalies vadovo susitikimo su premjeru teigė, jog sprendimas dėl susisiekimo ministro J. Narkevičiaus likimo poste bus priimtas kitą savaitę.

Savo ruožtu premjeras S. Skvernelis, reaguodamas į šalies vadovo pareiškimą, viena vertus, toliau tvirtino nematąs teisinio pagrindo atleisti J. Narkevičių, kita vertus, užsiminė, kad verdiktas dėl ministro gali būti ir 2020 m. pradžioje.

Antradienį Vyriausybės vadovas užsiminė, kad tik sausio pradžioje valdančiosios koalicijos partneriai rinksis į išplėstinę tarybą aptarti susisiekimo ministro klausimo.

Po virtinės viešojoje erdvėje dėmesio sulaukusių skandalų, kuriuose figūravo J. Narkevičius, prezidentas G. Nausėda susisiekimo ministrui pareiškė nepasitikėjimą ir kelis kartus paragino jį trauktis iš pareigų.

ELTA



REDAKCIJA REKOMENDUOJA