REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Birželio 6 d. 08:50

R. Karbauskis: manau, kad Lenkų rinkimų akcija prisijungs prie formuojamos koalicijos

Vilnius

Reporteris RasaŠaltinis: Etaplius.lt


86736

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigia, kad daugelis „valstiečių“ rinkiminių nuostatų su Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) sutampa ir, pakalbėjęs su pastarosios frakcijos nariais, tiki, jog pastarieji nuspręs prisijungti prie derybų dėl valdančiosios koalicijos formavimo.

„Aš jaučiu, kad tas sprendimas turėtų būti teigiamas iš tų pokalbių, kurie buvo su frakcijos nariais ir su pirmininku“, – ketvirtadienį „Žinių radijui“ sakė R. Karbauskis.

Pasak „valstiečių“ lyderio, galutinio sprendimo laukiama penktadienį.

„Nei jie yra nusivylę, nei mes esam nusivylę tuo, kas vyksta“, – kalbėjo R. Karbauskis.

Pasak jo, LLRA-KŠS labai dažnai iki šiol rėmė valdančiosios daugumos sprendimus, tad darbas kartu būtų logiškas pasirinkimas.

„Mes turėsime ką pasakyti rinkėjams, o rinkėjai turės ką vertinti“, – teigė LVŽS lyderis.

Trečiadienį premjeras Saulius Skvernelis Vyriausybėje taip pat pareiškė manąs, kad LLRA-KŠS sutiks jungtis prie valdančiosios koalicijos.

„Aš manau, kad dėl svarbiausių dalykų galime susitarti“, – kalbėjo ministras pirmininkas.

ELTA primena, kad „valstiečiai“, Lietuvos socialdemokratų darbo partija ir „tvarkiečiai“ nuo pastarosios savaitės iš naujo bando formuoti valdančiąją koaliciją. Pasirašiusios memorandumą, šios partijos laukia, kad prie valdančiosios daugumos prisijungtų ir LLRA-KŠS. Pasirašytame trijų partijų memorandume pažymima, kad dabartinis premjeras S. Skvernelis savo postą turėtų išlaikyti, o Seimo pirmininko postą siūlys Socialdemokratų darbo partija.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA