REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2018 m. Gegužės 29 d. 11:32

R. Karbauskis: būdamas premjeru A. Kubilius priiminėjo „Modus grupei“ naudingus sprendimus

Vilnius

Reporteris OrintaŠaltinis: Etaplius.lt


39473

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis sako, kad parlamentaro Andriaus Kubiliaus sūnui Vytautui pasitraukus iš „Modus grupės“ stebėtojų tarybos, A. Kubiliaus galimas interesų konfliktas neišnyko.

„Manau, kad keliami klausimai dėl intereso konflikto niekur neišnyko. (...) Pirmiausia reikia pasakyti, kad kuo daugiau informacijos, tuo daugiau klausimų, nes kiek aš supratau iš tos informacijos, kuri yra viešojoje erdvėje, yra didelė problema, kad A. Kubilius, būdamas premjeru, priiminėjo sprendimus, kurie buvo „Modus grupei“ naudingi tada, kada ji Lietuvoje vystė saulės energetikos projektus“, - antradienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

Jo teigimu, V. Kubiliui pasitraukus iš „Modus grupės“ stebėtojų tarybos, „iš esmės tos aplinkybės nekinta“.

„Tai yra aiškus ryšys ir aiškūs interesai, jau nešnekant apie tai, kas darosi Baltarusijoje. Manau, kad keliami klausimai dėl intereso konflikto niekur neišnyko“, - sakė R. Karbauskis.

Kaip jau skelbta, antradienį Seimas ketina spręsti, ar dėl nuslėptų interesų ir galimų sąsajų su Aliaksandro Lukašenkos režimu pašalinti konservatorių A. Kubilių iš Artūro Skardžiaus apkaltos komisijos.

Po kilusio skandalo dėl galimo interesų konflikto Seimo narys A. Kubilius pranešė, kad dar praėjusį ketvirtadienį, gegužės 24 dieną, jo sūnus V. Kubilius „Modus grupės“ stebėtojų tarybos pirmininkui išsiuntė pareiškimą, kuriuo informavo apie savo sprendimą pasitraukti iš stebėtojų tarybos narių.
ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA