REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2020 m. Gegužės 28 d. 10:39

R. Karbauskis apie A. Šimą: tai nevykęs bandymas pasisveikinti

Vilnius

Ramūnas Karbauskis. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


132403

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis sako, kad Seimo narys Audrys Šimas tikrai nenorėjo, kad jo veiksmas būtų traktuojamas „kaip bandymas rodyti kažkokias sąsajas su fašistine Vokietija“.

„Tiesiog paprasčiausia žmonės ieško naujų būdų, kaip sveikintis. Manau, tai reiktų laikyti kaip tokį nevykusį bandymą pasisveikinti. Aš kartoju, kad bet kokiu atveju nei vienas iš mūsų tikrai negali laikyti normaliu naudoti kažkokius veiksmus, kurie panašūs į sąsajas su fašistine Vokietija. Šitoje vietoje tas bandymas tapatinti kažkokį judesį su tokiais dalykais yra labiau bandymas galbūt padėti rusiškai, prorusiškai propagandai, kuri veikia prieš Lietuvą“, – žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

Pasak jo, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga yra tikrai atsakinga partija ir joje tokie dalykai neproteguojami.

R. Karbauskis pastebėjo, kad su šita krize ir su koronavirusu atsirado tokie keisti pasisveikinimai – vieni sveikinasi kojomis, kiti – kumsčiais, kiti – dar kažkaip.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) narys, „valstietis“ A. Šimas apgailestavo dėl savo elgesio, kuris papiktino žydų bendruomenę, nes jo rankos pakėlimas priminė nacių saliutavimą.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA