REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Birželio 4 d. 14:18

R. Janutienė svarsto kandidatuoti į Seimą

Vilnius

© „Lietuvos rytas“

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


86536

Žurnalistė Rūta Janutienė svarsto dalyvauti rinkimuose į Seimą Žiemgalos rinkimų apygardoje, skelbia portalas DELFI.lt. Vietą joje atlaisvino parlamentaras Vitalijus Gailius, po savivaldos rinkimų tapęs meru.

Žurnalistės teigimu, galutinis jos sprendimas bus priimtas artimiausiu metu.

„Taip, aš svarstau, tačiau kol kas nieko nesu nusprendusi. Aš gavau daug ir gerų pasiūlymų, labai įdomių, labai mane sudominusių ir suintrigavusių pasiūlymų, ką man toliau gyvenime veikti, ir aš per artimiausias porą savaičių apsispręsiu“, - DELFI duotame interviu teigė R. Janutienė.

Nors R. Janutienė neatskleidė, su kokia partija dalyvautų rinkimuose, vis dėlto patikino, jog naujos politinės jėgos nekurs.

Tačiau jos kandidatūrą, kaip pretendentę į Seimą Žiemgalos rinkimų apygardoje, svarsto Lietuvos centro partija (LCP). Tą DELFI patvirtino LCP pirmininko pavaduotojas Kristupas Krivickas.

Jis taip pat atskleidė dalyvausiąs rinkimuose Gargždų vienmandatėje apygardoje, kurią po savivaldos rinkimų atlaisvino Seimo narys Bronius Markauskas.

„Dėl manęs sprendimas jau priimtas, o dėl kitų dviejų apygardų bus sprendžiama artimiausiu metu“, - DELFI teigė K. Krivickas.

Pasak R. Janutienės, jos pagrindinis tikslas nėra Seimo narės mandato gavimas.

„Visų pirma, mano interesas yra ne tik dalyvauti ar būti išrinktai į Seimą. Mano interesas yra eiti ir atstovauti žmonėms, kurie yra neatstovaujami – kurie sumoka daugiausia mokesčių į valstybės biudžetą ir negauna iš tos valstybės nieko. Kad tai daryti – neužtenka vienos apygardos. Aš netraktuoju Seimo nario vietos kaip darbo vietos, kaip būdo pratempti kelis metus uždirbant. Mano interesas yra kitas, ir mano tikslai yra didesni. Žmonės pavargo nuo tų virtuvinių rietenų, jiems reikia, kad politikai reaguotų į konkrečius dabar vykstančius dalykus, kaip, pavyzdžiui, Jurbarke ar dar kur nors. Tai tam reikia sąjungininkų, tam reikia didelės politinės jėgos ir didelės politinės valios. Mane domina daryti tai, ką aš dariau iki šiol – padėti žmonėms. Padėti tiems, kurie pagalbos nesulaukia dažniausiai jokios, t.y. tie, kurie sumoka daugiausiai, o iš valstybės gauna mažiausiai“, - DELFI antradienį sakė R. Janutienė.

ELTA primena, kad praėjusį trečiadienį „Lietuvos rytas“ išplatino pranešimą, jog televizijoje nebeliks žurnalistės R. Janutienės.

Nauji rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėse Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardose vyks rugsėjo 8 d.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA