Veidai | 7 MIN.

R. Arbačiauskaitė-Flick teatre buvo sutikusi dievus

Budintis Budėtojas
2017 m. balandžio 25 d. 14:23
31-1200x800.jpg

Gimtajame mieste – Šiauliuose – viešėjusi teatro, kino ir televizijos aktorė Regina Arbačiauskaitė-Flick P. Višinskio viešojoje bibliotekoje gerbėjams kalbėjo, kad į Lietuvą atėjus nepriklausomybei, žmonės lyg išbadėję puolė prie nepažintų dalykų. Ji pati lankė kosmetologijos, astrologijos kursus, ketino tapti verslininke. „Sakoma, kad jei Dievas nori nubausti, žmogus gimsta permainų laiku. Bet gyventi laiku, kai Lietuva tampa nepriklausoma – dovana“, – sakė aktorė.

Mieliausi vaidmenys – Karalienė Morta ir Marcė

Regina Arbačiauskaitė-Flick gimė Šiauliuose 1951 m., bet šiame mieste gyveno trumpai. Mokyklą, mamai keičiant darbus, ji yra lankiusi Joniškyje, Pakruojyje, Akmenėje, o Šiauliuose net baleto pamokas lankė – Kultūros namuose jai teko kartu šokti su vėliau primarijumi tapusiu Kipru Chlebinsku.

Mergaitė buvo pripažinta gabia, tačiau į M. K. Čiurlionio menų mokyklą vykti mokytis ji nepanoro – pavargo, be to, ir įgriso kruvinos kojos. R. Arbačiauskaitė-Flick atviravo besidžiaugianti, kad balerina ji netapo. Juk dabar jau būtų pensininkė, o būdama aktore gali vaidinti iki šiol. Vis dėlto baleto pamokos aktorei tikrai buvo labai naudingos – bešokant puikiai imi justi muziką, o judesiai tampa grakštūs.

Baigusi vidurinę mokyklą Akmenėje, R. Arbačiauskaitė-Flick nusprendė rinktis aktorės specialybę. Įstojo į Lietuvos konservatoriją ir 1973 m. ją baigusi liko dirbti Lietuvos akademiniame dramos teatre.

1996 m. ji persikėlė gyventi į Klaipėdą, perėjo dirbti į Klaipėdos dramos teatrą. Sukūrė apie 50 pagrindinių teatro, kino ir televizijos vaidmenų.

Gerbėjams R. Arbačiauskaitė-Flick demonstravo ištraukas iš spektaklio „Karalienė Morta“, o bibliotekai padovanojo savo vyro archeologo, ekonomikos profesoriaus, rašytojo Roko Flick knygas „Mitingų metas, sudrebinęs Lietuvą“ ir „Atrastoji žemė“ bei DVD „Karalienė Morta“.

Aktorė teigė, kad istorinės dramos „Karalienė Morta“ monopjesę vyras parašė būtent jai. Pirmiausia spektaklis „Karalienė Morta“ buvo pastatytas su Kelmės mažuoju teatru, o vėliau, asmeninėmis lėšomis, nufilmuotas ir platinamas DVD.

„Moralinis pasitenkinimas ir atpildas“, – taip išėjusį DVD pavadina R. Arbačiauskaitė-Flick ir atvirauja, kad Karalienės Mortos vaidmuo – vienas mylimiausių, tačiau jai ypač mielas ir brangus Marcės iš spektaklio „Petras Kurmelis“ vaidmuo.

R. Arbačiauskaitė-Flick sako, kad Marcės personažą ji kūrė ypatingos, pakylėtos būsenos, todėl vaidmuo jai pačiai atrodo itin pavykęs. Kuriant šį vaidmenį aktorė žinojo, kad su vyru keliaus į Vakarų Vokietiją ieškoti vokiškų sutuoktinio šaknų. Ši žinia sovietmečiu išjudino R. Arbačiauskaitės-Flick vidines galias, kūrybinį potencialą, tad jos įkūnyta Marcė – organiška, energinga, emocinga.

Tikėjosi sutikti dievus

R. Arbačiauskaitė prisiminė kolegas, su kuriais teko dirbti, kurie buvo jos mokytojai: Arnas Rosenas, Juozas Rygertas, Audrius Chadaravičius, Monika Mironaitė, Lidija ir Aldona Kupstaitės, Aleksandras Kernagis, Petras Zulonas, Henrikas Kurauskas, Irena Garasimavičiūtė, Janina Berūkštytė, Marija Rasteikaitė.

Jos giminėje nebuvo aktorių. Močiutė, iš anūkės išgirdusi, kad Regina taps aktore, net pyktelėjo. Aiškino mergaitei, kad aktorystė – ne profesija, ir kad aktoriai geria.

„Ėjau į šią profesiją, nes tikėjausi sutikti dievus. Galvoju, kad juos ir buvau sutikusi, nes dabar jau suprantu, koks yra mūsų darbas ir koks yra gyvenimas“, – sakė ji.

R. Arbačiauskaitė-Flick atviravo, kad baigusi mokyklą ji abejojo, kur stoti. Draugės sesuo, kuri dirbo televizijoje režisiere, padėjo apsispręsti.

Įstojusi į režisieriaus Henriko Vancevičiaus kursą, aktorė suvaidino Luizą F. Šilerio „Klastoje ir meilėje“.
R. Arbačiauskaitė-Flick iki šiol apgailestauja, kad pirmojo vaidmens fotografijos ji nebeturi. Kai močiutei gyrėsi pirmuoju vaidmeniu ir rodė fotografiją, teta paprašė nuotraukos, nes norėjo ją nusiųsti kitai tetai į Braziliją. Žadėjo, kad šioji fotografiją atgal parsiųs.

Deja, nuotrauka kažkur pasimetė – ji nepasiekė nei Brazilijos, nei grįžo į namus. Iš pirmojo spektaklio R. Arbačiauskaitė-Flick išsaugojo tik kostiumų eskizus…

Tiesa, R. Arbačiauskaitė-Flick prisipažino visada maniusi, kad niekada netekės ir tikrai neturės vaikų. Tačiau būdama 28-erių sutiko vyrą ir aiškiai pajuto, kad jis yra tas žmogus, už kurio nori ištekėti ir susilaukti su juo vaikų.

„Pajutau jo jėgą ir tvirtybę, o gal dėl to, kad pati augau be tėvo – jis su mama mus paliko. Su vyru turime bendrą supratimą apie vertybes, šeimą, vaikus. Tikrai esu laiminga. Aktorėms juk dažnai asmeninis gyvenimas nenusiseka“, – kalbėjo ji.

R. Arbačiauskaitė-Flick atviravo iš kolegų ne kartą išgirdusi, kad jei būtų jos vietoje – tikrai nedirbtų. Bet ji aiškiai žino, kad aktoriui blogai, ir kai nėra darbo, blogai – ir kai jo per daug.

Kol gyveno ir kūrė Vilniuje – tik pirmadienis laisvas buvo, o Klaipėdoje teko viską pradėti iš naujo, darbo trūko, spektakliuose vaidino tik savaitgaliais, todėl ji lankė kosmetologijos, net astrologijos kursus. Ketino įkurti kosmetologijos kabinetą ir tapti verslininke.

Dabar ji jau juokiasi pagalvojusi, kad ateinančioms klientėms tikrai keistai atrodytų, jei Arbačiauskaitė joms veido valymą atliktų…

Kosmetologės profesijos atsisakyti ją paragino vyras, liepęs baigti „šį reikalą“. „Diplomus dar turiu, turiu ir kėdes, pirktas kabinetui. Su Nepriklausomybe į Lietuvą pasipylė visokių dalykų. Puolėme visi alkani į viską. Bet sakoma, jei Dievas nori nubausti, žmogus gimsta permainų laiku. Mes tokiu laiku gyvenome. Žinome patys, koks sunkus laikas – pasikeitimai. Bet gyventi, kai Lietuva tampa nepriklausoma, didelis dalykas. Net dovana. Prisiminus Sąjūdžio laikus, tą atmosferą – tikrai dovana“, – sakė ji, pridurdama, kad svajoja kada nors suvaidinti ne tik Karalienę Mortą, bet ir Oną Vytautienę.

Ilgaamžių giminė

R. Arbačiauskaitė-Flick Šiauliuose lankosi dažnai, tačiau su savo talento gerbėjais susitiko pirmą kartą. Jos vaikystės namai buvo Vaisių gatvėje, aktorė kartą nedrąsiai yra pabandžiusi surasti tą vietą, kur senelių namai stovėjo. Senojo namelio neberado – jo vietoje dabar stovi prabangus vieno Šiaulių verslininko namas.

Gerbėjams R. Arbačiauskaitė dideliame ekrane rodė spektaklių, savo šeimos nuotraukas. Ilgėliau stabtelėjo ties fotografija, kurioje įamžinta jos senelių ir tėvų gausi šeima. Fotografijos centre nufotografuota ji pati, plačiai į šalis išskleidusi sijoną.

Aktorė teigė neprisimenanti, ar ji pati, būdama vyriausia anūke, sumanė sijoną šitaip teatrališkai išskleisti, ar kažkas liepęs, tačiau vienas kunigas, pamatęs visada fotografijose pirmoje eilėje norinčią nusifotografuoti mergaitę, yra pasakęs: „Iš šitos mergaitės kažkas bus.“

R. Arbačiauskaitės-Flick mamos šeima yra labai gausi – penkios seserys ir trys broliai. Be to, šeima yra iš ilgaamžių giminės. Tik viena sesuo, kuri nebuvo vyriausia, jau iškeliavusi anapilin, vyriausiam šeimos nariui 92-eji, o aktorės mamai – 90 metų. „Aš jau jų nevarginau, nekviečiau čia ateiti, nes jiems gal būtų buvę per sunku“, – sakė ji.


Joniškis
Joniškio mieste ir rajone vyks lauko pratybos
2026 m. vasario 7–8 d. KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 606 pėstininkų kuopa organizuoja lauko pratybas Joniškio mieste ir rajone.
Aktualijos | 2 MIN.
1
Lietuva
Lietuva
Daugeliui iš mūsų desertas yra neatsiejamas dienos ritualas, suteikiantis jaukumo po pietų ar vakarienės. Vis dėlto naujų metų pradžia dažnam tampa impulsu ieškoti lengvumo, geresnės savijautos ir sveikesnių desertų alternatyvų. Pavyzdžiui, riebius ir sunkius saldumynus pakeisti lengvesnėmis, augalinėmis alternatyvomis. Tokie pasirinkimai neretai džiugina ne tik organizmą, bet ir piniginę – tai primena ir žemų kainų prekybos tinklo „Lidl“ iniciatyva „Augalausis“, kviečianti visą mėnesį į savo mitybą įtraukti daugiau augalinių produktų bei siūlo išbandyti sveikesnių desertų variantus.
Lietuva | 5 MIN.
0
Zodiako ženklai skiriasi ne tik charakteriu ar meilės įpročiais, bet ir tuo, be kokio buities prietaiso jų kasdienybė tiesiog sugriūtų. Vieniems reikia komforto, kitiems – greičio, tretiems – tik kavos ir tylos. Patikrinkime, kas būtų didžiausia drama kiekvienam ženklui.
Lietuva | 3 MIN.
0
Lietuva
Lietuva
Spustelėjęs šaltukas kelia iššūkių ne tik žmonėms, naminiams gyvūnams ar automobiliams, bet ir išmaniesiems telefonams. Ilgiau šaltyje pabuvę telefonai gali netikėtai išsijungti. Vis tik ne visais atvejais taip nutinka dėl išsikrovusios įrenginio baterijos, rašoma „Bitė Lietuva“ pranešime žiniasklaidai.
Namai | 4 MIN.
0
Darbo santykių nutraukimas – jautrus procesas, dažnai keliantis ne tik praktinių, bet ir emocinių klausimų. Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena pagrindinius aspektus, kuriuos darbuotojai turėtų žinoti gavę įspėjimą apie atleidimą, ir atkreipia dėmesį į dažniausiai pasitaikančias klaidas.
Aktualijos | 5 MIN.
0

Vyriausybė pripažino žemės ir maisto ūkį nacionaliniam saugumui svarbia sritimi. Toks sektoriaus pripažinimas leis kurti ir palaikyti atsparią bei savarankišką šalies apsirūpinimo maistu sistemą.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 3 MIN.
1
Europos Komisijos (EK) pristatytas pasiūlymas dėl ilgalaikio Europos Sąjungos (ES) biudžeto 2028–2034 metams kelia daug rimtų klausimų. Ypač dėl to, kad žemės ūkio, kaimo plėtros ir žuvininkystės finansavimas mažėtų apie 20 proc. (palyginti su 2021-2027 metų laikotarpiu) ir dėl numatomo steigti naujo fondo.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 6 MIN.
1


Lietuva
Lietuva
Zodiako ženklai skiriasi ne tik charakteriu ar meilės įpročiais, bet ir tuo, be kokio buities prietaiso jų kasdienybė tiesiog sugriūtų. Vieniems reikia komforto, kitiems – greičio, tretiems – tik kavos ir tylos. Patikrinkime, kas būtų didžiausia drama kiekvienam ženklui.
Lietuva | 3 MIN.
0
Nors apie bakterinę vaginozę kalbėti daugeliui vis dar nedrąsu, tai – dažniausia makšties infekcija tarp vaisingo amžiaus moterų. Ji išsivysto sutrikus natūraliai makšties mikroflorai. Pasak Panevėžio šeimos klinikos „Meliva“ gydytojo akušerio-ginekologo Artūro Gudavičiaus, ją svarbu gydyti, nes priešingu atveju ši infekcija gali sukelti sveikatos komplikacijų.
Lietuva | 4 MIN.
0

Šiauliai
Šiauliai
Šios dienos Tarybos posėdyje Šiaulių politikai palaimino artimiausių metų biudžeto projektą, kuris sudaro 351,3 mln. eurų. Patvirtintas biudžetas yra maždaug 8 procentais didesnis nei buvo planuota praėjusiais metais. Vis dėlto, be paskolų Šiaulių miestas neapsieis. Politikai pritarė, kad penkerių metų laikotarpiui būtų pasiskolinta dar beveik 12 milijonų eurų.
Politika | 3 MIN.
0
Šiandien į pirmąjį šių metų posėdį rinkosi Šiaulių miesto savivaldybės taryba. Vienas svarbiausių darbotvarkės klausimų – 2026 metų miesto biudžeto projektas, kuriuo taip pat nustatomos 2027–2028 metų pajamų ir asignavimų gairės. Nors sprendimo projektui tarybos dauguma pritarė, kaip ir kasmet, biudžeto svarstymas tarybos salėje neapsiėjo be kritikos, klausimų, pastabų administracijai ir aštresnių pasisakymų – nuo miesto ekonominės plėtros, demografijos iki nepanaudotų lėšų ir politinio dialogo stokos.
Politika | 6 MIN.
0

Lietuva
Lietuva
Prancūzijos finansinių nusikaltimų prokuratūra pradėjo preliminarų tyrimą prieš įtakingą buvusį ministrą Jacką Langą ir jo dukrą Caroline Lang, kilus įtarimams dėl galimų finansinių ryšių su JAV finansininku ir nuteistu seksualiniu nusikaltėliu Jeffrey Epsteinu. Tyrimas susijęs su galimu „sunkinančiomis aplinkybėmis pasižyminčio mokestinio sukčiavimo būdu gautų lėšų plovimu“.
Pasaulis | 3 MIN.
0
Rusai ieško būdų, kaip fronto linijoje vėl įjungti palydovinio ryšio „Starlink“ terminalus.
Pasaulis | 2 MIN.
2


Akmenė
Šiauliai
Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ prie tinklo prijungė Akmenės rajone statomą vėjo elektrinių parką, kurio įrengtoji galia siekia 105,84 megavatų (MW), o leistina generuoti galia – 100 MW.
Verslas | 2 MIN.
0
Septynioliktą kartą vykstančiuose „Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose 2025“ (NAVA) net dvylika šalies įmonių buvo įvertintos už socialinės atsakomybės iniciatyvas per praėjusius metus. Pagrindinį garbingą apdovanojimą „Metų socialiai atsakinga įmonė 2025“ pelnė UAB „Toksika.
Verslas | 6 MIN.
0

Joniškis
Kelmė
Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmuose paskelbtas nuosprendis kaltinamajam V. M., kuris 2025 m. birželio 26 d. Joniškio mieste, vairuodamas automobilį, partrenkė ir pervažiavo per pėsčiųjų perėją ėjusią moterį, kuri kitą dieną dėl daugybinių sužalojimų ligoninėje mirė.
Kriminalai | 4 MIN.
1
Policija pradėjo tyrimą dėl nesunkiai sutrikdytos ligoninėje gydomo vyro sveikatos. Nusikalstama veika įtariami du asmenys.
Kriminalai | 2 MIN.
0


Pakruojis
Šiauliai
Oficialios ir lauktos žinios – iki 2028 metų pabaigos „Via Lietuva“ planuoja sutvarkyti vieną svarbiausių mūsų rajono kelio atkarpų. Tai kelias Nr. 211 Linkuva-Žeimelis, dėl kurio tvarkymo būtinybės su „Via Lietuva“ ir Susisiekimo ministerija Pakruojo rajono savivaldybė glaudžiai bendradarbiauja ne vienerius metus. Šis valstybinės reikšmės kelias, nors ir nepriklauso savivaldybei, yra viena svarbiausių rajono atkarpų, kuria gyventojai keliauja į rajono centrą, darbus ir mokyklas.
Gatvė | 3 MIN.
0
Šią žiemą sulaukėme ir stichinio šalčio, ir gausiai iškritusio sniego, o tai sukėlė keblumų tiek Šiaulių miesto vairuotojams, tiek gatves valančiai bendrovei. Panašu, kad šią žiemą išbandymų dar gali tekti sulaukti.
Gatvė | 3 MIN.
0
Lietuva
Lazdijai
46,5 tūkstančio – tiek pernai užfiksuota pažeidimų dėl mobiliųjų įrenginių naudojimo vairuojant. Už skambutį ar rašomą SMS žinutę prie vairo gali tekti ne tik pakloti baudą, bet ir kuriam laikui atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu. Vis tik telefonus vis dažniau keičiant išmaniesiems laikrodžiams, kyla klausimas, ar šie taip pat kelia pavojų vairavimui. Juk paskambinti ar atsiliepti į skambutį, perskaityti žinutę ar laišką galima ir ant riešo esančio laikrodžio ekrane.
Gatvė | 4 MIN.
0
Patruliuojantys Lazdijų pareigūnai gavo pranešimą apie du „įtartinus tipus“, užsukusius į degalinę. Pranešėja prašė paskubėti – buvo neramu.
Gatvė | 2 MIN.
0

Šiauliai
Šiauliai
Prie pabaigos artėjant „Elme Messer“ Baltijos vyrų tinklinio lygos reguliariajam sezonui, svarbią pergalę iškovojo Šiaulių „Elga-Grafaitė-S-Sportas“. Šiauliečiai savo aikštėje po itin atkaklios kovos 3:2 (21:25, 14:25, 25:22, 25:18, 15:11) įveikė Talino „Selver-TalTech“ (Estija) komandą.
Sportas | 3 MIN.
0
Paskutinį sausio šeštadienį (31 d.), tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, į Šiaulių technologijų mokymo centro (ŠTMC), Kuršėnų skyriaus sporto salę rinkosi kiokušin karatė sportininkai dalyvauti „Žemaitijos taurė 2026” varžybose.
Sportas | 4 MIN.
0


Radviliškis
Pakruojis
Sausio 27-osios vakaras Radviliškyje buvo skirtas ne rezultatams ar titulams, o žmogui ir jo įtakai kitiems. Radviliškio miesto kultūros centras duris atvėrė knygos „Imtynininko keliu: kilimo inteligento auklėtinių prisiminimai“ pristatymui – leidiniui, pasakojančiam apie ilgametį imtynių trenerį Fiodorą Vladimirovą per jo auklėtinių patirtis.
Veidai | 4 MIN.
0
Išskirtiniai linkėjimai ir sveikinimai pasiekė Naujajį Džersį! Čia gyvenanti lietuvė Rozalina (Rožė) Šomkaitė kitą savaitę švęs 101-ąjį gimtadienį, todėl šia proga Užsienio reikalų ministro Kęstučio Budrio sveikinimą įteikė generalinis konsulas Dovydas Špokauskas. Norime drauge pasveikinti ir pasidžiaugti, kadangi R. Šomkaitė yra kilusi iš Gataučių kaimo, Linkuvos seniūnijos, Pakruojo rajono!
Veidai | 2 MIN.
0
Šiauliai
Joniškis
Vasario 5 d. – kovo 15 d. Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) veiks Donato Stankevičiaus paroda „Legendinė praeitis“. Parodos atidarymas – vasario 5 d. 17.30 val.
Kultūra | 3 MIN.
0
Jaunimo reikalų agentūra, siekdama plėtoti jaunų žmonių, prisidedančių prie jaunimo politikos klausimų sprendimų ir galimybių įgyvendinimo sklaidos, tinklą, šių metų sausio mėnesį paskelbė, kad ieško motyvuotų, jaunimo galimybėmis bei savanoriška veikla besidominčių 14–29 metų amžiaus jaunuolių iš visos Lietuvos, kurie savo miestuose, miesteliuose, mokyklose, organizacijose taptų Jaunimo politikos ambasadoriais.
Jaunimas | 2 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Spustelėjęs šaltukas kelia iššūkių ne tik žmonėms, naminiams gyvūnams ar automobiliams, bet ir išmaniesiems telefonams. Ilgiau šaltyje pabuvę telefonai gali netikėtai išsijungti. Vis tik ne visais atvejais taip nutinka dėl išsikrovusios įrenginio baterijos, rašoma „Bitė Lietuva“ pranešime žiniasklaidai.
Namai | 4 MIN.
0
Didelių vejų, parkų ar sodybų teritorijų priežiūra reikalauja ne tik laiko, bet ir tinkamos technikos. Kai sklypo plotas viršija kelis arus, įprasta stumiama vejapjovė tampa neefektyvi, o pats darbas varginantis. Tokiais atvejais vis dažniau svarstoma apie galingesnius ir našesnius sprendimus. Būtent tada atsiranda klausimas, kada verta investuoti į žolės traktoriukus ir kuo jie pranašesni už kitą sodo techniką.
Namai | 4 MIN.
0

Radviliškis
Pakruojis
Sausio 27-osios vakaras Radviliškyje buvo skirtas ne rezultatams ar titulams, o žmogui ir jo įtakai kitiems. Radviliškio miesto kultūros centras duris atvėrė knygos „Imtynininko keliu: kilimo inteligento auklėtinių prisiminimai“ pristatymui – leidiniui, pasakojančiam apie ilgametį imtynių trenerį Fiodorą Vladimirovą per jo auklėtinių patirtis.
Veidai | 4 MIN.
0
Išskirtiniai linkėjimai ir sveikinimai pasiekė Naujajį Džersį! Čia gyvenanti lietuvė Rozalina (Rožė) Šomkaitė kitą savaitę švęs 101-ąjį gimtadienį, todėl šia proga Užsienio reikalų ministro Kęstučio Budrio sveikinimą įteikė generalinis konsulas Dovydas Špokauskas. Norime drauge pasveikinti ir pasidžiaugti, kadangi R. Šomkaitė yra kilusi iš Gataučių kaimo, Linkuvos seniūnijos, Pakruojo rajono!
Veidai | 2 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Zodiako ženklai skiriasi ne tik charakteriu ar meilės įpročiais, bet ir tuo, be kokio buities prietaiso jų kasdienybė tiesiog sugriūtų. Vieniems reikia komforto, kitiems – greičio, tretiems – tik kavos ir tylos. Patikrinkime, kas būtų didžiausia drama kiekvienam ženklui.
Horoskopai | 3 MIN.
0
Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo stiprybių, tačiau net ir patys tvirčiausi slepia jautrią vietą. Kartais tai – emocijos, kartais ego, o kartais… noras viską kontroliuoti. Pažiūrėkime, kur slypi kiekvieno ženklo silpniausia vieta, apie kurią jie dažnai nutyli.
Horoskopai | 3 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Zodiako ženklai skiriasi ne tik charakteriu ar meilės įpročiais, bet ir tuo, be kokio buities prietaiso jų kasdienybė tiesiog sugriūtų. Vieniems reikia komforto, kitiems – greičio, tretiems – tik kavos ir tylos. Patikrinkime, kas būtų didžiausia drama kiekvienam ženklui.
Horoskopai | 3 MIN.
0
Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo stiprybių, tačiau net ir patys tvirčiausi slepia jautrią vietą. Kartais tai – emocijos, kartais ego, o kartais… noras viską kontroliuoti. Pažiūrėkime, kur slypi kiekvieno ženklo silpniausia vieta, apie kurią jie dažnai nutyli.
Horoskopai | 3 MIN.
0

Lietuva
Lietuva
Daugeliui iš mūsų desertas yra neatsiejamas dienos ritualas, suteikiantis jaukumo po pietų ar vakarienės. Vis dėlto naujų metų pradžia dažnam tampa impulsu ieškoti lengvumo, geresnės savijautos ir sveikesnių desertų alternatyvų. Pavyzdžiui, riebius ir sunkius saldumynus pakeisti lengvesnėmis, augalinėmis alternatyvomis. Tokie pasirinkimai neretai džiugina ne tik organizmą, bet ir piniginę – tai primena ir žemų kainų prekybos tinklo „Lidl“ iniciatyva „Augalausis“, kviečianti visą mėnesį į savo mitybą įtraukti daugiau augalinių produktų bei siūlo išbandyti sveikesnių desertų variantus.
Virtuvė | 5 MIN.
0
Dėl švelnaus skonio ir lengvo pritaikymo kasdienėje virtuvėje vištiena jau seniai yra vienas populiariausių mėsos pasirinkimų tarp lietuvių. Ji vertinama ne tik dėl savo skonio, bet ir dėl to, kad yra lengvai virškinama, joje yra gausu baltymų. Pasak prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovės Lukos Lesauskaitė-Remeikės, vištieną lietuviai vertina, o kasdieniuose pirkinių krepšeliuose ji pastebima visais sezonais.
Virtuvė | 4 MIN.
0