PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2024 m. Kovo 5 d. 13:10

Punios seniūnas dirba paskutinę dieną: „Išsinešu neįkainojamos patirties“

Alytus

Etaplius.ltŠaltinis: Alytaus rajono savivaldybė


293958

Šiandien paskutinė Alytaus rajono savivaldybės Punios seniūno Gintauto Laukaičio darbo diena. Šiose pareigose jis dirbo beveik tris dešimtmečius. Už darbą seniūnijoje G. Laukaičiui padėkojo savivaldybės administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas.

„Dėkojame už dirbtus ilgus metus, linkime sėkmės ateityje, nesvarbu kokiuose darbuose dirbtumėte, geros nuotaikos, gerų minčių“, – palinkėjo administracijos direktorius V. Arbačiauskas. G. Laukaitis Punios seniūnu pradėjo dirbti 1995 metų gegužės mėnesį.

„Išsinešu nemažą bagažą: daug patirčių, geros darbo praktikos, bendravimo su žmonėmis, 10 metų darbo seniūnų asociacijos prezidento pareigose, daug susitikimų su iškiliais žmonėmis, tokiais kaip Prezidentas Valdas Adamkus, premjerai, o svarbiausia – bendravimą su žmonėmis – tai neįkainojama patirtis, nes mes esame visokie. Visokių žmonių teko sutikti. Aš irgi visoks – mes visi skirtingi, bet, kai randi bendrą kalbą su žmogumi, tai yra didžiausia ir geriausia patirtis“, – sako G. Laukaitis, pasidžiaugęs ir aktyvia bendruomenine veikla.

Pasak jo, bendruomenės – ne popierinės, o veikiančios, dirbančios, reikalaujančios, jos besidžiaugiančios – gyvos ir tai yra svarbiausia. Baigęs Punios seniūno darbą, G. Laukaitis planuoja pirmiausia pailsėti, pasirūpinti namiškiais ir namais, toliau padės ūkininkauti šeimos ūkyje garbaus amžiaus mamai.

Skaitykite savo miesto naujienas!