REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2024 m. Kovo 6 d. 09:43

„Protų mūšio“ nugalėtojai – Plungės miesto seniūnija

Plungė

1-osios vietos nugalėtojai. Plungės r. savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Plungės rajono savivaldybės


294056

Vasario 29-osios vakarą įvyko „Protų mūšio“, kurį organizavo Plungės LIONS klubas ir Plungės rajono savivaldybė, finalas, kuriame jėgas išbandė 7 komandos. Po atkaklios kovos paaiškėjo, kad patys stipriausieji ,„Protų mūšyje“ – Plungės miesto seniūnijos žaidėjai, antrieji – Plungės rajono savivaldybės administracijos komanda, tretieji – Nausodžio seniūnija.

4–7 vietomis pasidalijo Platelių, Alsėdžių, Babrungo seniūnijų komandos ir vieninteliai finalo svečiai – Rietavo savivaldybės Tverų seniūnijos komanda.

Šiųmetiniame seniūnijų „Protų mūšyje“ jėgas išbandė 18 komandų – Plungės rajono seniūnijų, bendruomenių, Savivaldybės administracijos ir dvi komandos iš Rietavo savivaldybės – Tverų ir Daugėdų seniūnijų.

Finalo dalyvius pasveikino Seimo narys Jonas Varkalys ir Plungės TVM, kurioje vyko „Protų mūšio“ finalas, direktorius Audrius Misūnas.

Trijų pirmųjų vietų laimėtojams teko klubo LIONS įsteigti piniginiai prizai. Norime pasidžiaugti bendru mūsų, Plungės rajono savivaldybės administracijos komandos, sprendimu – laimėtus 100 eurų padovanoti ,„Plungės priglaustukams“.

Prizus buvo įsteigusi ir Plungės rajono savivaldybė, juos visoms komandoms įteikė Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis. O Seimo narys Jonas Varkalys apdovanojo pagrindinį renginio organizatorių ir vedėją Rimantą Gentvilą ir savo kraštiečius – tveriškius.REDAKCIJA REKOMENDUOJA