REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 13 d. 13:24

Teismas leido suimti plėšimu ir kitais nusikaltimais įtariamą P. Navicką pravarde Gestapas (papildyta) 

Kaunas

BNS / Fotobankas nuotr.

Ingrida SteniulienėŠaltinis: ELTA


294688

Kauno apylinkės teismas trečiadienį iš dalies patenkino prokuratūros prašymą ir leido dviem mėnesiams suimti plėšimu panaudojant peilį ir kitais nusikaltimais įtariamą kaunietį Paulių Navicką, pravarde Gestapas.

„Skirta pati griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas dviejų mėnesių laikotarpiui. Teismas mano, kad įtariamasis gali bėgti, slėptis arba daryti naujus nusikaltimus“, – Eltai sakė teismo atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.

Prokuratūra prašė įtariamąjį suimti trims mėnesiams.

Pasak T. Merkevičiūtės, nustatydamas suėmimo terminą, teismas atsižvelgė, kad bylos apimtis nėra didelė, be to, pareigūnams gali tekti kreiptis į teismą dėl psichiatrinės ekspertizės.

Vyras žinomas dėl daugiau nei prieš dešimtmečius Kaune įvykdyto nusikaltimo, kai 1995 metais, dar būdamas paaugliu, išžagino ir nužudė aštuonerių metų mergaitę, ji buvo numesta nuo tilto.

Už įvykdytą nusikaltimą tuomet jaunuoliui bausmė nebuvo skirta, jis buvo pripažintas nepakaltinamu, jam paskirtas priverstinis gydymas.

2020 metų gruodį 44 metų vyras buvo išleistas iš Rokiškio psichiatrijos ligoninės, netrukus jis vėl pakliuvo į teisėsaugos rankas, nes buvo įtartas vagystėmis ir kitais nusikaltimais.

Manoma, kad pirmadienį P. Navickas apiplėšė vyrą Savanorių prospekte.

Kaip skelbė Policijos departamentas, kovo 11-osios vakarą, apie 23 val. 30 min. Kaune, Savanorių prospekte, vyras, grasindamas vyrui (gim. 1981 m.) peiliu, pagrobė rankinę, kurioje buvo piniginė ir dokumentai bei pasišalino.

Vėliau pasišalinęs vyras grįžo ir vėl grasindamas pagrobė mobiliojo ryšio telefoną bei reikalavo eiti prie bankomato ir nuimti pinigus.

Įtariamasis, pas kurį rasti pagrobti daiktai, (gim. 1980 m.) uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA