REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Vasario 8 d. 10:14

Prizininkus ugdanti Šiaulių trenerė švenčia ypatingą jubiliejų

Šiauliai

Etaplius.ltŠaltinis: Šiaulių miesto savivaldybės inf.


258634

Lietuvos čempionų bei prizininkų trenerė, išugdžiusi ne vieną sportininkų kartą, atstovavusių ne tik Europos, bet ir pasaulio čempionatuose – Juzefa Baikštienė švenčia ypatinga 60-tą jubiliejų. Jos pasveikinti atvyko Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiaulių miesto meras atvyko pasveikinti trenerės į vietą kurioje ją galima sutikti dažniausiai – Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centrą. Artūras Visockas, sveikindamas Juzefą Baikštienę, jai įteikė simbolines dovanas – sportinius marškinėlius su Šiaulių miesto logotipu, meno dirbinį ir puokštę rožių.

„Tai yra iškili sporto asmenybė, visa esybe atsidavusi tam, ką daro. Man dar būnant studentu, ji buvo nuostabi mano dėstytoja. Kad kiekvienas žmogus turėtų tiek pasišventimo savo darbui kaip Juzefa. Sportas mus skatina siekti daugiau jau nuo vaikystės – iš to atsiranda puikūs lyderiai“, – teigė Artūras Visockas.

Juzefa Baikštienė gimė 1963 m. vasario 7 d. Telšių r. Stakminių kaime. 1985 m. baigė Valstybinį kūno kultūros instituto sportinį fakultetą ir įgijo kūno kultūros dėstytojo – trenerio kvalifikaciją. 1985 m. pradėjo dirbti Šiaulių pedagoginiame institute, fizinio lavinimo dėstytoja. 1992 m. pradėjo dirbti tuometinėje Šiaulių miesto Lengvosios atletikos mokykloje nuo 1992 m. trenerės-sporto mokytojos pareigose.

Jos kolegų teigimu, ji darbą atlieka sąžiningai, laiku ir kūrybingai. Sportininkai ją myli ir gerbia. Trenerė lengvai bendrauja su savo bendradarbiais, perduoda savo patirtį kolegoms, auklėtiniams, studentams-praktikantams. Kiekvieną dieną domisi naujomis sporto tendencijomis, kurias praktiškai pritaiko savo ugdytinių treniruotėse. Naujausių mokslinių sporto pasiekimų žinojimas leidžia kaskart gerinti sportinį rezultatą, o tai puikiai atsispindi jos auklėtinių rezultatuose. Trenerės ugdomi sportininkai garsina Lietuvos ir Šiaulių vardą įvairiose lengvosios atletikos varžybose. Šiuo metu ryškiausiai Lietuvą atstovaujantys trenerės sportininkai: Urtė Baikštytė, Juozas Baikštys, Rokas Ickys, Gerda Kirkytė. Šie sportininkai ne kartą yra tapę Lietuvos čempionais bei prizininkais, kurie atstovauja Lietuvą pasaulio bei Europos čempionatuose.REDAKCIJA REKOMENDUOJA