PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2020 m. Gruodžio 11 d. 14:16

Prisiekė naujoji I. Šimonytės vadovaujama Vyriausybė

Lietuva

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė. Džojos Barysaitės (Seimo kanceliarija) nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


157989

Seime penktadienį prisiekė naujoji premjerė Ingrida Šimonytė ir jos vadovaujamos Vyriausybės ministrai. Prisiekus visiems ministrams, Vyriausybė gavo įgaliojimus veikti.

Naująjį Ministrų Kabinetą sudaro: Simonas Gentvilas (Aplinkos ministerija), Aušrinė Armonaitė (Ekonomikos ir inovacijų ministerija), Dainius Kreivys (Energetikos ministerija), Gintarė Skaistė (Finansų ministerija), Arvydas Anušauskas (Krašto apsaugos ministerija), Simonas Kairys (Kultūros ministerija), Arūnas Dulkys (Sveikatos apsaugos ministerija), Monika Navickienė (Socialinės apsaugos ir darbo ministerija), Jurgita Šiugždinienė (Švietimo, mokslo ir sporto ministerija), Evelina Dobrovolska (Teisingumo ministerija), Gabrielius Landsbergis (Užsienio reikalų ministerija) ir Agnė Bilotaitė (Vidaus reikalų ministerija), Kęstutis Navickas (Žemės ūkio ministerija), Marius Skuodis (Susisiekimo ministerija).

ELTA primena, kad kiek anksčiau penktadienį į nenumatytą posėdį susirinkęs Seimas patvirtino naujosios Vyriausybės programą.

Penktadienį naujieji ministrai ir premjerė I. Šimonytė taip pat ketina susitikti su ekspertų grupe aptarti konkrečių karantino griežtinimo priemonių, informavo naujasis sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. Po susitikimo su ekspertais planuojama inicijuoti ir pirmąjį Ministrų Kabineto posėdį.

ELTA