REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Vasario 20 d. 16:34

Prieš teismą stos narkotikų iš Graikijos atsisiuntęs kaunietis

Kaunas

Freepik.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS


292598

Kauno apygardos prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl psichotropinių medžiagų kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu psichotropinių medžiagų kiekiu.

Kaltinimai dėl narkotikų atsisiuntimo iš Graikijos pareikšti iki šiol neteistam 22-ejų metų Kauno miesto gyventojui.

Ikiteisminį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 1-ojo skyriaus pareigūnai. Tyrimui vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Dainius Simonavičius.

Kaip pranešė prokuratūra, ikiteisminio tyrimo duomenimis, kaunietis, turėdamas tikslą įsigyti narkotinių ar psichotropinių medžiagų, viename socialiniame tinkle susirašinėjo su nenustatytu Graikijoje veikusiu asmeniu. Susitaręs su juo kaltinamasis įgijo daugiau kaip 124 gramus psichotropinių medžiagų – sintetinio kanabinoido miltelių.

Veikdamas kartu su bendrininku graiku, kaunietis psichotropines medžiagas paštu atsisiuntė į Lietuvą, svetimu vardu prisistatė siuntų tarnybos kurjeriui ir jas atsiėmė. Kaltinamasis neleistinas medžiagas gabeno automobiliu, kuriuo kartu vyko ir draugas, nežinojęs apie daromą nusikalstamą veiką. Tuo metu kaunietis buvo sustabdytas ir sulaikytas policijos pareigūnų.

Nors kaltinamasis visiškai prisipažįsta padaręs šias nusikalstamas veikas ir nuoširdžiai gailisi, tačiau jo atsakomybę sunkinanti aplinkybė yra ta, kad kaunietis veikė bendrininkų grupėje kartu su graiku.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui.

Policijos pareigūnai kartu su kaltinamuoju tuo pačiu automobiliu važiavusio draugo kelnių kišenėje rado elektroninės cigaretės skysčio buteliuką su psichotropinėmis medžiagomis.

Šis asmuo taip pat sulaukė kaltinimų dėl neteisėto disponavimo psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Alytaus apylinkės teismo sausio 19 dienos sprendimu vaikinui paskirta 14 tūkst. 900 eurų dydžio bauda.REDAKCIJA REKOMENDUOJA