REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Vasario 23 d. 13:34

Prieš teismą stos kvaišalų disponavimu kaltinami keturi jaunuoliai iš Klaipėdos

Klaipėda

Freepik.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


292968

Prieš teismą stos kvaišalų disponavimu kaltinami jauni klaipėdiečiai.

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmus pasiekė baudžiamoji byla, kurioje, kurioje keturi 18–23 metų jaunuoliai iš Klaipėdos kaltinami dėl nusikalstamų veikų, susijusių su disponavimu narkotinėmis medžiagomis.

Kaip pranešė prokuratūra, 2022 metų gruodį policijos pareigūnai vienoje iš uostamiesčio miegamojo rajono gatvių patikrino tris įtarimų sukėlusius vaikinus. Vienas jų – tuo metu vos pilnametystės sulaukęs A. B. – su savimi turėjo kokaino ir kanapių.

Atliekant pradėtą tyrimą buvo gauta informacijos apie tai, kad su minėto jaunuolio galimai neteisėta veikla yra susijęs ir 18-metis bylos kaltinamasis M. C. Atlikus neviešo pobūdžio veiksmus buvo surinkta duomenų, leidžiančių pagrįstai įtarti, kad M. C. užsiėmė kvaišalų platinimu Klaipėdoje. Jo namuose atliktų kratų metu policijos pareigūnai rado beveik 100 gramų kanapių, daugiau nei 8 gramus kokaino ir nedidelį kiekį kanapių dervos.

Tyrimo duomenimis, M. C. 2023 metų liepą galėjo parduoti kanapių A. K., kuris, kaip įtariama, įsigytą medžiagą perdavė 20-mečiui pažįstamam N. A.

M. C. ir A. K. pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. A. B. ir N. A. baudžiamojon atsakomybėn patraukti dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti griežčiausiai jaunuoliams gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų, o už neteisėtai gamintas, perdirbtas, įgytas, laikytas, gabentas ar siųstas narkotines ar psichotropines medžiagas neturint tikslo jas parduoti ar kitaip platinti – bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.REDAKCIJA REKOMENDUOJA