REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2018 m. Gegužės 20 d. 14:37

Prieš mūšį su CSKA Prezidentė „Žalgiriui“ linkėjo sėkmės ir komandinės darnos

Vilnius

Aliaus Koroliovo (ELTA) nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


38444

Prieš mažojo Eurolygos finalo rungtynes, kuriose Kauno „Žalgiris“ dėl trečios vietos kovos su Maskvos CSKA klubu, su Lietuvos krepšininkais Belgrade susitikusi Prezidentė Dalia Grybauskaitė linkėjo jiems stiprybės.

Pasak Prezidentės, tai, kad „Žalgiris“ pateko į geriausių Europos komandų ketvertą, - jau didžiulis laimėjimas, todėl šiuo komandos pasiekimu didžiuojasi visa Lietuva.

Valstybės vadovės teigimu, „Žalgirio“ ir CSKA rungtynės turi ir istorinės reikšmės, todėl šiandien tai bus ne tik dvikova dėl trečiosios vietos, bet kartu ir senų principinių varžovų mūšis. Prezidentė komandos žaidėjams taip pat palinkėjo sėkmės ir komandinės darnos - tokio žaidimo, kuriuo trenerio Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas „Žalgiris“ visą sezoną žavėjo Europą.

Valstybės vadovės susitikimas su Kauno „Žalgirio“ krepšininkais - ne atsitiktinis. Su darbo vizitu Serbijoje besilankanti Prezidentė stebėjo žalgiriečių kovą pusfinalyje. Sekmadienį šalies vadovė Kauno klubą Belgrado arenoje palaikys ir kovoje dėl trečiosios vietos.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA