REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Vasario 5 d. 14:12

Prie krovininio automobilio vairo pasienyje įkliuvo gerokai apgirtęs baltarusis

Vilnius

Lavoriškių PKP. / Asociatyvi VSAT archyvo nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: VSAT Komunikacijos skyriaus inf.


291088

Pasieniečiai sulaikė į Lietuvą balniniu vilkiku su puspriekabe atvykusį mūsų šalyje dirbantį Baltarusijos pilietį. Sunkiasvorį automobilį vairavęs vyras buvo gerokai apsvaigęs: iki sunkaus girtumo laipsnio jam pritrūko vos 0,13 promilės.

Vėlyvą sekmadienio vakarą VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių pasienio užkardos pareigūnai Lavoriškių pasienio kontrolės punkte tikrino į Lietuvą įvažiavusį krovininįautomobilį „Mercedes-Benz“ su puspriekabe „Schmitz“. Vilkiko valstybinio numerio ženklai – lietuviški, puspriekabės – armėniški, o prie vairo sėdėjo Baltarusijos pilietis, gyvenantis Mogiliove, bet turintis leidimą laikinai gyventi ir Lietuvoje.

Pasienio tikrinimo metu pasieniečiams kilo įtarimas, kad šis vairuotojas – neblaivus: bendraujant nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, kalba buvo nerišli. Baltarusis prisipažino naktį vartojęs alkoholį.

Pasieniečiai apie tai informavo policiją. Netrukus atvykęs pareigūnų patrulis Baltarusijos piliečiui nustatė vidutinį girtumo laipsnį (2,38 promilės alkoholio) ir vairuotoją išsivežė. Vairuotojams dėl tokio apsvaigimo laipsnio Lietuvoje numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Stipriai apgirtęs baltarusis dirba vienoje Vilniuje registruotoje transporto ir logistikos paslaugų įmonėje.

Jo vairuotas automobilis su puspriekabe buvo paliktas muitinės sulaikymo aikštelėje, iš kurios jį pasiėmė kitas tos pat įmonės atstovas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA