REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Gruodžio 19 d. 18:43

Prezidentūra kritiškai įvertino V. Vyšniausko pasirodymą Minske: sunku patikėti, kad tokių Lietuvos kultūros atstovų vis dar atsiranda

Lietuva

Vaidas Vyšniauskas. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Irtautė GutauskaitėŠaltinis: ELTA


254410

Prezidentūra kritiškai įvertino operos solisto Vaido Vyšniausko pasirodymą Minsko Didžiajame teatre. Prezidentūros teigimu, bet koks Lietuvos menininkų, sportininkų, atlikėjų bendradarbiavimas su Maskvos ir Minsko režimais šiuo metu yra bendradarbiavimas su karo nusikaltėliais.

„Sunku patikėti, kad jau beveik metus vykstant barbariškam, griovikiškam Rusijos karui prieš Ukrainą, prie kurio savo resursais aktyviai prisideda ir Baltarusijos režimas, tokių Lietuvos kultūros atstovų vis dar atsiranda“, – Eltai perduotame komentare sakė Prezidento Gitano Nausėdos komunikacijos grupė.

Visuomenininkas Andrius Tapinas pirmadienį socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino informacija, kad operos solistas V. Vyšniauskas gruodžio 18-ąją dieną, sekmadienį, koncertavo Minsko Didžiajame teatre.

Užsienyje žinomas kaip Kristian Benedikt, operos solistas Baltarusijoje dalyvavo Minsko Didžiajame teatre vykusiame „Gala operos“ koncerte. Tenoras atliko Otelo ariją iš Dž. Verdžio operos „Otelas“.REDAKCIJA REKOMENDUOJA