PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualu2019 m. Kovo 3 d. 11:50

Prezidentas V. Adamkus po balsavimo rinkimuose: reikia permainų

Vilnius

Prezidentas V. Adamkus po balsavimo rinkimuose: reikia permainų. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


74355

Vilniuje, Saulėtekyje, balsavęs prezidentas Valdas Adamkus sakė esąs optimistiškai nusiteikęs, balsavo už vadovavimo patirties turintį kandidatą į merus.


Foto galerija:

nuotrauka-1.jpg
nuotrauka-2.jpg
nuotrauka-3.jpg
nuotrauka-4.jpg
nuotrauka-5.jpg
nuotrauka-6.jpg

„Aš esu optimistas, kadangi galvoju, kad pasirinkau žmogų, galvoju, turi jis planą, viziją, kaip miestą tvarkyti, be to, aišku patirtis, lyderystė. Svarbiausia, mano supratimu, kad užsitarnautų Lietuvos, šiuo atveju Vilniaus, gyventojų pasitikėjimą. Žinoma, tikimės visko geriausio“, - sakė prezidentas V. Adamkus.

Paklaustas, ar balsavo už permainas ar tęstinumą, jis atsakė: „Galvoju, kad tam tikrų pasikeitimų vis tiktai reikia. Lietuvos žmonės visose savivaldybėse tikisi tam tikrų pagerėjimų, kadangi, kaip ten bebūtų, gyvenimas eina į priekį, iškyla naujos problemos ir kandidatai į tą turi atkreipti dėmesį“.

Paklaustas dėl korupcijos rizikų savivaldybėse, prezidentas V. Adamkus atsakė: „Ne viskas idealu, užtai aš tikiu, kad kandidatai, bent mano kandidatas, už kurį aš pasisakiau, turi pateisinti mūsų visų viltis“.

Balsuoti savivaldos rinkimuose prezidentas V. Adamkus atvyko be žmonos Almos.

Sekmadienį balsavimas apylinkėse prasidėjo 7 valandą ryto, apylinkės užsidarys 20 valandą. Lietuvos gyventojai renka 60 merų ir 1502 savivaldybių tarybų narius.

Rinkėjų sąraše yra 2 mln. 458 tūkst. rinkimų teisę turinčių asmenų.

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, Savivaldos rinkimuose išankstiniame balsavime savo valią pareiškė 6,25 proc. rinkėjų. Išankstinio balsavimo aktyvumas buvo šiek tiek didesnis nei prieš ketverius metus vykusiuose rinkimuose.

ELTA