REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Lapkričio 28 d. 11:08

Prezidentas ragina J. Narkevičių trauktis iš pareigų: pareiškė nepasitikėjimą

Vilnius

ELTOS nuotr. (Etaplius.lt fotomontažas)

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


108598

Susisiekimo ministrui Jaroslavui Narkevičiui prezidentas Gitanas Nausėda išreiškė nepasitikėjimą ir paragino jį trauktis iš užimamų, ketvirtadienį Prezidentūroje pranešė prezidento vyriausiasis patarėjas Povilas Mačiulis.

„Prezidentas tikisi, kad premjeras nedelsiant priimtų sprendimą dėl ministro ateities“, – sakė P. Mačiulis.

ELTA primena, kad G. Nausėda pastarąjį trečiadienį žurnalistams pareiškė suteikiantis susisiekimo ministrui laiko ištaisyti padarytus sprendimus, kitu atveju, prezidentas žada kalbėtis su ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu.

Visuomenėje pasipiktinimo susilaukė J. Narkevičiaus sprendimas spalio pabaigoje atleisti „Lietuvos pašto“ valdybą, ažiotažas kilo ir po to, kai „15min.lt“ pasirodė informacija, jog komandiruotės Abu Dabyje metu ministras už vakarienę nemokėjo iš jo komandiruotei skirtų pinigų, bet pasinaudojo ministerijai pavaldžių įmonių lėšomis.

Praėjusią savaitę portalas „15min.lt“ taip pat paskelbė, kad J. Narkevičiui, kaip Seimo nariui skirtame bute Seimo viešbutyje gyvena jo dukra Karolina Narkevič.

Šią savaitę LRT radijas paskelbė turįs informacijos, kad, naudodamasis nemokamomis Seimo viešbučio paslaugomis, susisiekimo ministras su žmona visgi užsiima ir butų nuoma sostinėje.

Galiausiai LNK laida KK2 gavo net kelis pranešimus, kad Trakų rajone, Gilūšio ežere, ministras taip pat galimai vykdė neteisėtą žvejybą, brakonieriavimą.

Paklaustas, ar prezidentui pareiškus nepasitikėjimą J. Narkevičiumi, jis galėtų toliau likti poste, „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis atsakė, kad tai yra premjero Sauliaus Skvernelio prerogatyva.

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė teigia, kad į skandalus įklimpęs susisiekimo ministras J. Narkevičius turi trauktis arba jam Seime bus surengta interpeliacija.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA