REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualu2022 m. Birželio 20 d. 13:07

Prezidentas paragino abi konfliktuojančias Seimo puses grįžti prie bendro darbo

Lietuva

BNS/Fotobankas nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: ELTA


237737

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda, pirmadienį susitikęs su beveik visų parlamentinių partijų atstovais, prašė tiek opozicijos, tiek valdančiosios daugumos atstovus ieškoti dialogo galimybių, neblokuoti vieni kitų iniciatyvų, dirbti kartu vienoje salėje.

Susitikime, kaip praneša Prezidentūra, buvo aptartos tolesnio sklandaus Seimo darbo galimybės.

„Lietuvos žmonės šiuo metu patiria nemažai nerimo ne tik dėl Ukrainoje vykstančio nuožmaus karo, bet ir dėl aukštos infliacijos pasekmių, jie visiškai teisėtai viliasi, kad bent jau šalies viduje politinė situacija bus stabili. Žmonės nori, kad išrinktieji tautos atstovai kartu dirbtų spręsdami svarbiausius šiandienos klausimus“, – sakė prezidentas.

Šalies vadovas paragino abi konflikto puses parodyti gerą valią, grįžti prie bendro darbo tarnaujant Lietuvos žmonėms, vengti politinio keršto situacijų, kurios niekam nėra naudingos.

Susitikime valdančiosios daugumos atstovai patikino, kad yra pasiruošę kartu su opozicija svarstyti infliacijos pasekmių švelninimo priemones.

Susitikime dalyvavo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovai Dainius Kreivys ir Mindaugas Lingė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai Ramūnas Karbauskis ir Aušrinė Norkienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovai Saulius Skvernelis ir Linas Kukuraitis, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovai Gintautas Paluckas ir Orinta Leiputė, Laisvės partijos atstovai Aušrinė Armonaitė ir Vytautas Mitalas, Darbo partijos atstovai Viktoras Fiodorovas ir Vaida Giraitytė-Juškevičienė, Lietuvos regionų partijos atstovas Jonas Pinskus, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovė Rita Tamašunienė.

 

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA