REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2023 m. Gegužės 29 d. 14:50

Prezidentas kreipėsi į Teisėjų tarybą dėl teisėjo E. Juozėno atleidimo

Lietuva

BNS / Fotobanko nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


268595

Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį dekretu kreipėsi į Teisėjų tarybą patarimo dėl Edvardo Juozėno atleidimo iš Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo pareigų savo noru, praneša Prezidentūra.

Pasak Prezidentūros, šalies vadovas pabrėžė, kad teisėjai privalo saugoti savo profesijos garbę ir prestižą, nes nuo jų didele dalimi priklauso žmonių pasitikėjimas teisingumu valstybėje.

ELTA primena, kad šeštadienį Policijos departamentas pranešė, jog penktadienį apie 20 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Ukmergės gatvėje esančioje kavinėje, neblaivus vyriškis konfliktuoja su apsaugos darbuotoju, neišeina iš kavinės patalpų.

Įvykio vietoje buvo sulaikytas, įtariama, neblaivus 1963 m. gimęs Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas, kuris atsisakė tikrintis blaivumą, nevykdė policijos pareigūnų reikalavimų, juos įžeidinėjo.

Jam buvo surašytas administracinių nusižengimų protokolas dėl alkoholinių gėrimų vartojimo viešosiose vietose, pareigūnų nurodymų nevykdymo ir jų garbės bei orumo pažeminimo.REDAKCIJA REKOMENDUOJA