Praūžė moterų 3x3 krepšinio turnyras Kupiškyje

Kupiškis

Kupiškio rajono savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Kupiškio rajono savivaldybė

253837

Šeštadienį Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salė buvo pilna krepšinio aistruolių iš visos Lietuvos ir net Latvijos. Į moterų 3x3 krepšinio turnyrą sugužėjo komandos iš Kauno, Utenos, Marijampolės, Ukmergės, Anykščių, Rezeknės (Latvija) ir Kupiškio.

Turnyro dalyvius pasveikinti atvyko Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas ir Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė. Savivaldybės vadovas pasidžiaugė tokia gražia iniciatyva ir linkėjo, kad šis turnyras taptų tradiciniu bei kitais metais pritrauktų dar daugiau komandų.

Po atkaklių kovų paaiškėjo, kad stipriausia komanda Jaunučių mergaičių grupėje tapo latvių komanda „Rēzeknes SS I“ (antrąją vietą užėmė komanda „Vilkmergė U14“, trečiąją – „Rožinės panteros“). Jaunių merginų ir moterų grupėje čempionėmis tapo komanda „100% blokas“, antrąją vietą užėmė Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos krepšininkės, trečiąją – „Rēzeknes Moseņis“ komanda. Moterų veteranių grupėje pirmąją vietą iškovojo latvių komanda „Rēzeknes Moseņis“, antrąją – „Kupiškio merginos“, trečiąją – „Ukmergės Uch mergos“.