REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2024 m. Kovo 25 d. 10:34

Prasidėjus magistralinio kelio Vilnius–Utena ruožo nuo Molėtų iki Utenos kapitaliniam remontui vairuotojai susiduria su nepatogumais

Utena

Etaplius.ltŠaltinis: Utenos AVPK


295961

Kovo mėnesį prasidėjus magistralinio kelio Vilnius–Utena ruožo nuo Molėtų iki Utenos kapitaliniam remontui vairuotojai susiduria su nepatogumais, kyla grėsmė ir eismo saugumui.

„Atgarsį visuomenėje sukėlė kovo 15 dienos eismo įvykis – Molėtų rajone, kelio Vilnius–Utena 69-ajame kilometre moksleivius vežantis autobusas „Temsa“ susidūrė su vilkiku MAN su priekaba „Kraker“. Buvo sužaloti dvi moterys ir keturi vaikai. Šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas, nustatomos avarijos priežastys ir aplinkybės.

Visas tvarkomo kelio Vilnius–Utena technines reguliavimo priemones, kelio ženklus, leistiną važiavimo greitį, apylankas ir apribojimus numato, apie juos įspėjančius ženklus įrengia kelio savininkė AB „Via Lietuva“. Derinimas su policija nereikalingas, todėl, jei kyla klausimų, prašome kreiptis į šią bendrovę. Prireikus mūsų pareigūnai padeda reguliuoti transporto srautus sudėtingose kelio vietose.

Visi suprantame, kad vykstant kelio remonto darbams taikomi eismo ribojimai. Dažniausiai susiaurinama važiuojamoji dalis, atsiranda papildomų apvažiavimo kelių, įvairių kliūčių, taigi vairuotojai tokiuose ruožuose turėtų būti dar atidesni ir kantresni. Kad išvengtume eismo įvykių, visi turime elgtis atsakingai, laikytis Kelių eismo taisyklių ir saugaus eismo reikalavimų, būti tolerantiškesni, taip pat suprasti ir gerbti kelio darbininkus.

Nenorintiesiems patirti nepatogumų remontuojamame ruože siūlome planuotis ir rinktis kitus maršrutus“, – pakomentavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus viršininkas Rolandas Skrebiškis.REDAKCIJA REKOMENDUOJA