REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2024 m. Balandžio 4 d. 12:28

Prasidėjo Šakių rajone esančių kelių asfaltavimo darbai

Šakiai

Šakių rajono savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Šakių rajono savivaldybė


297044

Kovo 28 d. Šakių rajono savivaldybėje apsilankė AB „Via Lietuva“ atstovė Rasa Jazdauskienė, kuri yra atsakinga už Šakių rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių remonto priežiūrą, finansuojamą iš Kelių priežiūros ir plėtros programos, taip pat prižiūri šių lėšų naudojimą.

Rasa Jazdauskienė pasidžiaugė ankstyva darbų pradžia, kai ankstesniais metais didesnis darbų suaktyvėjimas prasidėdavo tik nuo rugsėjo mėnesio.

AB „Via Lietuva“ atstovė informavo, kad Šakių rajono savivaldybė dėl finansavimo sutarties su AB „Via Lietuva“ yra tarp pirmųjų, kurios nuo pat galimos darbų pradžios po technologinės pertraukos, (kuri yra nuo gruodžio 15 d. iki kiekvienų metų kovo 15 d.), pateikė sutartį AB „Via Lietuva“ pasirašymui.

Administracijos direktorius Vytautas Ižganaitis ir Ūkio ir investicijų skyriaus vedėjas Martynas Remeikis apsilankė kelių objektų vietose, kuriuose vyksta kelių remonto darbai.

Šiuo metu asfaltuojamos arba jau išasfaltuotos gatvės yra Šakių miesto Giedručių k. Lauko g., Šakių miesto Giedručių k. Gulbinų g., Šakių seniūnijos Girėnų k. Ryto g., Žvirgždaičių miestelio Taikos g., parengta kelio danga asfaltavimui Šakių seniūnijos Giedručių k. Ateities g., Kudirkos Naumiesčio miesto Kranto ir Vilties g., Gelgaudiškio miesto Nemuno ir Tylos g. Darbų techninę priežiūrą vykdančio Andrejaus Ūdros pateikta informacija darbai yra priduodami techninei priežiūrai ir atliekami kokybiškai.

Ūkio ir investicijų skyriaus vedėjo Martyno Remeikio teigimu, planuojamas rekordinis iš viso kada nors buvęs balandžio mėnesio aktavimas už atliktus darbus, kuris gali siekti ir pusę milijono eurų, o tai sudarytų 27 proc. visų Kelių priežiūros ir plėtros programos skirtų lėšų per vieną mėnesį.

Administracijos direktoriaus Vytauto Ižganaičio teigimu, yra būtinas kelių remonto darbų suaktyvinimas, siekiant panaudoti visas Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA