REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Lapkričio 20 d. 09:13

Informacija apie sprogmenis Vilniaus ir Kauno oro uostuose nepasitvirtino

Kaunas

BNS Fotobanko nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS


283945

Patikrinus bendrąsias Vilniaus ir Kauno oro uostų erdves informacija apie pirmadienį neva padėtus sprogmenis nepasitvirtino.

Kaip pirmadienį pranešė Lietuvos oro uostai, anonimo skambučio sulaukta po 8 valandos.

Įmonė apie 9.30 val. informavo, kad įvertinus situaciją ir detaliai patikrinus bendrąsias Kauno oro uosto erdves registracijos į skrydžius tęsiamos, keleiviai vėl leidžiami į terminalą, informacija apie galimą sprogmenį nepasitvirtino.

Šiame oro uoste laikinai buvo evakuota apie 100 keleivių. Įmonės teigimu, nė vienas skrydis čia nebuvo vėlinamas ar atšauktas.

Apie 10 val. Lietuvos oro uostai pranešė, kad informacija apie galimą sprogmens pavojų nepasitvirtino ir Vilniaus oro uoste, todėl čia taip pat tęsiamos registracijos į skrydžius, keleiviai vėl leidžiami į terminalus.

Anot įmonės, situacija, tikėtina, paveiks dviejų skrydžių (į Helsinkį ir į Varšuvą) išvykimo laikus Vilniaus oro uoste, Kauno oro uoste didesnės įtakos išvykstantiems skrydžiams, tikėtina, nebus.

Lapkričio 15 dieną anonimas taip pat pranešė apie padėtą bombą Vilniaus oro uoste, tuomet informacija nepasitvirtino.REDAKCIJA REKOMENDUOJA