REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Balandžio 16 d. 17:24

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl praeitos kadencijos Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narių išlaidų

Šiauliai

Pexels.com nuotr.

Ingrida SteniulienėŠaltinis: ELTA


298288

Teisėsaugos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl buvusių Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narių veiklos išlaidų.

Kaip pranešė prokuratūra, balandžio 12 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamo Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narių piktnaudžiavimo panaudojant lėšas, skiriamas jų, kaip tarybos narių, veiklos išlaidoms apmokėti.

„Tyrimas atliekamas dėl 2019–2023 m. tarybos narių veiklos“, – Eltai sakė prokuratūros atstovė Gabrielė Petkuvienė.

Įtarimai šiame tyrime niekam nepareikšti.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras, tyrimą atlieka

Policijos departamento Imuniteto valdybos Šiaulių apygardos skyrius.

Įprastai tokius tyrimus vykdo Specialiųjų tyrimų taryba, tačiau dėl darbų krūvių šį tyrimą pavesta atlikti policijai.

ELTA primena, kad pavasarį visuomenininkui Andriui Tapinui inicijavus savivaldos politikų lėšų įsisavinimo tyrimą „Skaidrinam“ ir dėl to kilus skandalui dėl galimo politikų piktnaudžiavimo kanceliarinėmis lėšomis, į teisėsaugos akiratį pakliuvo eilė savivaldybių.

STT yra pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl Vilniaus miesto, Kauno miesto, Šiaulių miesto, Kauno rajono, Neringos, Mažeikių, Šilutės, Pagėgių, Ignalinos, Jonavos, Lazdijų, Alytaus, Marijampolės, Ukmergės, Pasvalio rajonų bei Kretingos, Utenos ir Birštono savivaldybių.REDAKCIJA REKOMENDUOJA