REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Gruodžio 18 d. 11:14

Pradedama bilietų prekyba traukinių maršrutui Vilnius-Ryga

Lietuva

BNS/Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


286755

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ pradeda bilietų prekybą tarptautiniam maršrutui Vilnius–Ryga. Standartinis traukinio bilietas tarp sostinių kainuos 24 eurus, klientai galės rinktis keliones įprastoje arba pirmoje klasėje. Atskiros sėdimosios vietos traukinyje neužimantiems vaikams iki 6 m. kelionė nieko nekainuos, o vaikams, kurių amžius nuo 6 iki 16 metų, bus taikoma 30 proc. nuolaida.

Pirmasis reisas startuos gruodžio 27 d., tiesioginiai traukiniai kursuos kasdien – bendrovė iš Vilniaus kvies išvykti rytais, o iš Rygos – kiekvienos dienos popietėmis. Bilietus į pirmuosius traukinių reisus galima įsigyti nuo gruodžio 18 d., 13 val. 30 min. Numatoma, kad įprastai kelionė traukiniu tarp dviejų sostinių truks apie 4 val. 15 min., rašoma LTG pranešime.

Traukinys iš Vilniaus išvyks kiekvieną dieną 6 val. 30 min., iš Kaišiadorių – 7 val. 14 min., iš Šiaulių – 8 val. 51 min., iš Joniškio – 9 val. 30 min. Į Jelgavą traukinys atvyks 10 val. 06 min., o į Rygos centrinę stotį – 10 val. 43 min. Iš Rygos į Vilnių traukinys kiekvieną dieną išvyks 15 val. 28 min., iš Jelgavos – 16 val. 08 min. Šis traukinys Šiaulius pasieks 17 val. 21 min, o Vilnių – 19 val. 51 min.

Naujame tvarkaraštyje numatytas ir patogus persėdimas į tarptautiniu maršrutu kursuojantį traukinį iš maršrutu Kaunas–Vilnius vykstančio traukinio. Šis persėdimas suplanuotas Kaišiadorių geležinkelio stotyje. Vietinių kelionių Latvijoje paslaugos maršruto atkarpa Jelgava-Ryga nebus teikiamos. „Eurail“ kelionių paso turėtojai taip pat galės keliauti tarp Lietuvos ir Latvijos.

„Pirmasis reisas – gruodžio 27 d., todėl šiandien prekybą į pirmąsias žiemiškas keliones į Latviją. Jau įgyvendinome svarbiausius paruošiamuosius darbus ir gavome būtinus leidimus, todėl galime pasidalinti svarbiausiomis būsimų kelionių detalėmis. Šis maršrutas bus patogus visiems žmonėms, įskaitant turinčius individualių poreikių. Kelionė neprailgs – numatyta jos trukmė bus konkurencinga palyginti su automobiliais, tačiau vietoje varginančio vairavimo bus galima kelionės laiką prasmingai skirti sau, o keleivių laukiantis patogumas ir tvarumas – toks, koks būdingas tik traukiniams“, – pranešime teigė „LTG Link“ vadovo pareigas laikinai einantis Gediminas Šečkus.REDAKCIJA REKOMENDUOJA