REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2018 m. Balandžio 19 d. 15:25

Politiko P.Gražulio dukra Marija: „Žinomų tėvų vaikų pasiekimai dažnai nurašomi jų tėvams...“

Vilnius

Reporteris OrintaŠaltinis: Etaplius.lt


35041

„Žinomų tėvų vaikams sudėtinga, jie lyginami su tėvais dažnai ne jų pačių naudai, o pasiekimai nurašomi, esą viskas pavyko tik dėl garsios pavardės“, – pasakoja garsaus politiko, Seimo nario Petro Gražulio dukra Marija Gražulytė-Šalaševičienė.

Tik nedaugelis žino, kad politiko dukra – diplomuota akušerė, kurianti papuošalus ir netgi turinti savo prekės ženklą „Mari armlet“, o jos kurtais papuošalais prekiauja ir vienas garsus kosmetikos bei parfumerijos parduotuvių tinklas.

„Faktą, kad mano dėdė garsios grupės „Studija“ vokalistas Steponas Januška nutylėdavau, nes vos tik tai paaiškėdavo, visi mano pasiekimus priskirdavo dėdei, esą be jo aš būčiau – niekas“, – prisipažins dainininkas Deividas Bastys.

Tuo metu dainų autoriaus, aktoriaus Gedimino Storpirščio sūnus, teatro „Vandenyno dirbtuvės“ aktorius Ainis Storpirštis teigs, kad didžiuojasi garsia savo gimine. „Kartais mus vadina teatro mafija. Garsi pavardė jokia bėda, jei nebūčiau talentingas, nepadėtų nei garsi pavardė, nei pažintys“, – įsitikinęs A. Storpirštis.

Vilniaus legendos ir simbolio Kunigaikščio Vildaugo – Stasio Urniežiaus dukra, aktorė Gabija Urniežiūtė prisimins savo jau Anapilin iškeliavusį tėtį. Akinukai, pypkė, butelis alaus, skrybėlė, eilėraščiai, ir kandūs pasisakymais apie valdžią – tokį kunigaikštį prisimena kiekvienas vilnietis.REDAKCIJA REKOMENDUOJA