REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2018 m. Rugsėjo 8 d. 21:21

Po finišo Elektrėnų ralyje – B. Vanago sveikinimai komandos draugams ir atkakliam varžovui

Elektrėnai

rallyelektrenai.lt nuotr.

Reporteris ViktorijaŠaltinis: Etaplius.lt


51586

Šių metų Lietuvos ralio pirmenybių ketvirtasis etapas ir Lenkijos čempionato šeštoji dalis Elektrėnuose virto itin atkaklia ir ambicinga kova iki pat finišo tiesiosios. „General Financing team Pitlane“ komandos nariai Jonas Pipiras su Aisvydu Paliukėnu buvo greičiausi tarp dviem ratais varomų automobilių.

„Tai buvo labai geras ralis. Tiek šios lenktynės, tiek ir visas šių metų sezonas pasižymi vienu išskirtinumu - lygia kova su kolega Giedriumi Notkumi nuo pat pirmojo etapo - „Žiemos ralio“ Utenoje. Šįkart turiu nulenkti galvą ir nukelti kepurę prieš Giedrių. Jis turėjo nemažai sunkumų, bet atsitiesė ir tikrai intensyviai atakavo. Paskutiniuose trijuose greičio ruožuose jis tiesiog ištraukė mus iš komforto zonos ir privertė lėkti taip, kaip jau seniai nebuvome važiavę. Tai ir yra smagiausia, bet po 100 kilometrų kovos pralaimėti vos keturiomis dešimtosiomis sekundės - ne pats mieliausias jausmas“, - neprarasdamas pozityvaus nusiteikimo po finišo kalbėjo „General Financing team Pitlane“ komandos narys Benediktas Vanagas.

Lenktynininkas sveikino G. Notkaus ir Daliaus Strižano ekipažą su puikiu pasirodymu. B. Vanago ir Mindaugo Čepulio tandemas su „Škoda Fabia R5“ automobiliu liko trečias tarp visų mūsų šalies atstovų ir dešimtas bendroje rikiuotėje.

Tuo tarpu kitas „General Financing team Pitlane“ ekipos duetas džiaugėsi pergale savo klasėje ir geriausiu rezultatu dviem ratais varomų automobilių klasėje. J. Pipiro ir A. Paliukėno pilotuojamas „Ford Fiesta R2T“ tarp visų Elektrėnų ralio dalyvių finišo liniją kirto 21-ojoje vietoje. Jie ir toliau stiprina lyderių poziciją šių metų čempionate, LARC4 klasėje bei pretenduoja įsitvirtinti pirmojoje vietoje tarp viena ašimi varomų automobilių.

„Labai džiaugiamės jaunųjų komandos kolegų pasirodymu. Šiandien jie pademonstravo esantys greičiausi tarp visų viena ašimi varomų automobilių, tačiau dar svarbiau yra faktas, kad auga išties pajėgi ateities karta“, - pagyrų komandos draugams negailėjo B. Vanagas.

„Esame laimingi būdami finiše su tokiu rezultatu. Treniruotės prieš startą suteikė pasitikėjimo savo jėgomis. Esame teisingame kelyje, tad tokiu kursu judėsime ir toliau. Laukia paskutinis etapas. Esame nusiteikę ginti dabar turimas pozicijas“, - optimistiškai kalbėjo J. Pipiras.

Paskutinis šių metų Lietuvos ralio čempionato etapas ir lemiamos kovos įvyks spalio 5-6 dienomis Druskininkuose.

Ingrida Petuchovaitė (ELTA)REDAKCIJA REKOMENDUOJA