REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2024 m. Kovo 26 d. 08:12

Plungėje Žemės dieną kartu minėjo 800 moksleivių

Plungė

Žemės dienai skirtas renginys sutraukė 800 rajono moksleivių

Etaplius.ltŠaltinis: Plungės rajono savivaldybės inf.


296046

Kovo 21-ąją Plungės rajono moksleiviai rinkosi į Žirgyną ir visi kartu minėjo Žemės dieną. Renginys „Įkvėpimas žemei“, kurį organizavo Plungės rajono savivaldybė, Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centras, „Ignitis“ ir „Žinių ekonomikos forumas“, sukvietė apie 800 moksleivių iš skirtingų rajono mokymo įstaigų.

Renginio dalyvius sveikinęs Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis džiaugėsi: „Smagu matyti jus susirinkusius į vieną įspūdingiausių šio pavasario švenčių, į Žemės dienos minėjimą. Priimkite tai, ką šiandien gausite – patirtį ir žinias, jos tikrai pasitarnaus jums ateityje. O už surengtą puikią aplinkosauginę šventę ačiū Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjui Gintautui Rimeikiui, Paslaugų ir švietimo pagalbos centro direktorei Vidai Mylimienei, „Saulės“ gimnazijai ir mūsų parneriams „Igničiui“ ir „Žinių ekonomikos forumui“. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad mus visus čia sukvietėte.“

Renginys pradėtas „Saulės“ gimnazijos moksleivių šokiu, o iškart po jo – paskaita „Ar LDK statute buvo saugoma gamta?“, kurią skaitė istorikė, „Tik Tok“ platformoje beveik 70 tūkst. sekėjų turinti Kristina Petrauskė (Chistorikė). Vėliau renginio dalyviai buvo kviečiami burtis į komandas ir savo žinias bei sumanumą išbandyti protmūšyje aplinkosaugos tema. Susiremti protais kvietė žinomas televizijos laidų vedėjas, komikas ir protų mūšių asas Paulius Ambrazevičius.

Visi norintieji galėjo dalyvauti tvarių dirbtuvių mugėje: spręsti galvosūkius, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, „blitz“ klausimų turnyre, sužinoti apie tvarų maisto vartojimą, atsinaujinančią energetiką, rūšiavimą ir kt.


Foto galerija:

Viena iš renginio veiklų – protmūšis
Savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis dėkojo „Igničio“ ir „Žinių ekonomikos forumo“ atstovėmsREDAKCIJA REKOMENDUOJA