REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Balandžio 16 d. 16:13

Pirmuosius prezidentinius debatus praleidęs G. Nausėda pasigenda konkurentų idėjų: norėčiau išgirsti ne tik skundų ir priekaištų

Lietuva

BNS/Fotobankas nuotr.

Viktorija SmirnovaitėŠaltinis: ELTA


298280

Pirmuosius prezidentinius debatus praleidęs šalies vadovas Gitanas Nausėda teigia iš savo konkurentų pasigendantis siūlomų idėjų. Pasak jo, rinkiminės kampanijos metu iš oponentų norėtųsi išgirsti ne tik skundų ir priekaištų.

„Labai norėčiau išgirsti iš tų kandidatų ne tik skundų, ne tik priekaištų, bet taip pat ir išgirsti, kokias idėjas jie siūlo Lietuvai. Šito labai pasigendu. (...) Ketinu kaip kandidatas dalyvauti visuose televiziniuose debatuose, kurie artimiausioje ateityje įvyks ir galėsime diskutuoti su visais kandidatais“, – žurnalistams antradienį Kaune teigė prezidentas.

Todėl, leidžia suprasti G. Nausėda, jis nesureikšmina ir konkurento Igno Vėgėlės antradienį išplatinto asmeninio kvietimo judviejų pokalbiui.

„Ponas Vėgėlė yra lygiai toks pat kandidatas kaip visi kiti, nedarau skirtumo tarp kandidatų“, – sakė G. Nausėda.

Sprendimą nedalyvauti pirmadienį Eltos organizuotuose debatuose jis teisino tuo, kad buvo iš anksto suplanavęs prezidentinį vizitą į Šakius.

„Vakarykščiuose debatuose negalėjau dalyvauti dėl to, kad turiu įsipareigojimų kaip prezidentas ir mano regioniniai vizitai yra planuojami iš anksto“, – sakė G. Nausėda.

Pirmadienį naujienų agentūros ELTA surengtuose prezidentiniuose debatuose dalyvavę Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ kandidatas Giedrimas Jeglinskas, Darbo partijos kandidatas Andrius Mazuronis, savarankiškai išsikėlę Eduardas Vaitkus ir Ignas Vėgėlė bei Laisvės partijos kandidatas Dainius Žalimas diskutavo užsienio ir saugumo, žmogaus teisių ir teisingumo bei ekonominės ir socialinės politikos klausimais.

Dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda, premjerė Ingrida Šimonytė bei Seimo narys Remigijus Žemaitaitis debatuose nedalyvavo.

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai vyks šių metų gegužės 12-ąją.REDAKCIJA REKOMENDUOJA