REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2024 m. Vasario 28 d. 13:30

Pirmoji šiemet avarijos auka Šiauliuose: iš statybvietės išvažiuojantis sunkvežimis mirtinai sužalojo moterį

Šiauliai

Etaplius.lt skaitytojo nuotr.

Lina GalkuvienėŠaltinis: Etaplius.LT


293366

Šiaulių mieste tragiška nelaimė. Šalia statybvietės, kur griaunamas buvęs duonos fabrikas, pro šalį Trakų gatve ėjusi moteris buvo kliudyta išvažiuojančio sukvežimio ir iškart žuvo.

Kaip portalą Etaplius.lt informavo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Gailutė Smagriūnienė, pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko, kai senyvo amžiaus moteris bandė apeiti iš statybvietės išvažiuojantį sunkvežimį.

Po sunkiasvorės transporto priemonės ratais žuvo 84 m. moteris.

Šioje Trakų gatvės vietoje, pėstiesiems, dėl vykdomų buvusio duonos fabriko pastato griovimo darbų, eiti toje pusėje esančiu šaligatviu labai pavojinga ir draudžiama ženklų, tačiau žmonės vistiek eina.

Įvykio vietoje dirba policija, aiškinamasi kaip tiksliai įvyko nelaimė.

Tai pirmoji šiemet avarijos auka Šiaulių mieste. Pernai per visus metus tokių tragiškų nelaimių mieste nebuvo.

Policijos departamentas patikslino, kad nelaimė įvyko vasario 28 dieną apie 11 valandą, kai krovininis automobilis „Mercedes Benz“ su puspriekabe, vairuojamas vyro (gim. 1996 m.), išvažiuojant iš statybvietės bei sukant į kairę pusę, partrenkė ir mirtinai sužalojo į gatvę išėjusią moterį (gim. 1940 m.).

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 5 dalį. Pagal ją, tas, kas vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio žuvo žmogus, baudžiamas laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.

Etaplius.lt skaitytojo nuotr.REDAKCIJA REKOMENDUOJA