REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2020 m. Gruodžio 8 d. 19:05

Petras Gražulis: „Gal rinkėjams visgi patinka, kad visokių naujų nuotykių man nutinka“

Vilnius

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


157405

Laida „Prieš srovę“ antradienio vakarą bandys išsiaiškinti visiems rūpimą klausimą – kas tas pusnuogis vyriškis, kuris netikėtai pasirodė šalia Petro Gražulio nuotolinio posėdžio metu? Taip pat laidoje P. Gražulis atvirai pasakos apie jausmus Birutei bei kitoms moterims.

20201208-1.PNG

Praėjusią savaitę internete pasirodė Petro Gražulio nuotrauka, kuri sukėlė tikrą sensaciją ir diskusijų audrą. Nuotraukoje Petras ne vienas – jis laiką leidžia su pusnuogiu vyru. Atrodo, kas čia tokio, bet gi Petras yra žinomas kaip aršus kovotojas prieš homoseksualus ir homoseksualius santykius. Tai ką pusnuogis vyras veikia p. Gražulio kambaryje ir dar Kultūros komiteto posėdžio metu? Šis vaizdas pakurstė kalbas ir abejones apie seimo nario seksualinę orientaciją.

„Aš ne meluoju – aš politikas“, – juokais vis bando išsisukti Seimo narys nuo klausimų apie svečią jo kambaryje.

Laidoje Petras Gražulis net svarstys, kad galbūt žmonėms patinka jo skandalingi nuotykiai.

„Prieš rinkimus jau buvau pradėjęs krautis lagaminus, negalvojau, kad žmonės mane vėl išrinks. Bet gal rinkėjams visgi patinka, kad visokių naujų nuotykių man tyčia ar netyčia nutinka, štai ir dabar, per nuotolinį posėdį pasivaideno man pusnuogis jaunuolis už nugaros ir kultūros posėdžio įrašą žmonės peržiūrėjo šimtus tūkstančių kartų“, – nesuprasi, rimtai ar juokais šneka Petras Gražulis.

Petras Gražulis išgarsėjo ne tik dėl šio nesusipratimo. Visi puikiai prisimena jo niekaip nesibaigiančią istoriją su Birute, dukrelės aukle ir kitas... O koks Petro požiūris į Birutę dabar? Kas dabar jo širdy? Kam puoselėja jausmus?

Atsakymai į šiuos klausimus ir dar daugiau atvirų pokalbių  –  šiandien laidoje „Prieš srovę“ – 19.30 val. per TV3!REDAKCIJA REKOMENDUOJA