REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2020 m. Lapkričio 10 d. 12:42

Petras Gražulis apie paskutinį incidentą su Birute: „Palaikau Birutę“

Vilnius

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


153644

TV3 laida „Prieš srovę“ antradienio vakarą bandys išsiaiškinti, kaip galėjo nutikti, jog po paviešintų Birutės gražių vaizdų, kuriuose Petras Gražulis smagiai leidžia laiką su dukryte, penktadienio rytą Birutė atsidūrė policijoje surakinta antrankiais ir dar su guzu kaktoje.

Petras  į svečius pabūti su dukrele ir su jos mama visada atvyksta ne tuščiomis – lepina dukrą žaislais ir dovanėlėmis. Tik šį kartą be lauktuvių dukrytei, Petras atsinešė ir vyno... Tačiau idiliškas vakaras baigėsi labai netikėtai – ryte Birutė pasigedo dukrytės. Moteris išsigando, kad Petras pagrobė jos vaiką.

Pati Birutė apie tai, kas nutiko tą vakarą nelabai ką prisimena: „Čia atsimenu, čia ne“, –  pasakoja savo keistą būseną  Birutė ir tikina, jog taip dar niekada nėra buvę. Moteris įtaria, kad tokią būseną lėmė jos geriami vaistai ir vynas.

Birutės ir Petro istorijoje niekada netrūko dramų ir pykčių. Tačiau, ne ši kartą. Net šioje keistoje ir ne labai malonioje situacijoje vyras palaiko savo vaiko motiną.

„Aš manau, kad Birutė viską susitvarkys. Visko gyvenime pasitaiko. Visiems visko būna. Bus gera mama ir toliau prižiūrės Monikutę. Aš palaikau visuose gyvenimo atvejuose. Visi gali suklupt. Tai žmogiška. Pati Birutė kalta, kad viską kelia į facebook‘ą ir ieško užtarimo, nors pati tikrai ne visada būna teisi. Bet turiu ją palaikyti, nes ji yra Monikutės mama“, – kalbėjo politikas.

Panašu, kad Petro palaikymas svarbus į nemalonią padėtį pakliuvusiai Birutei. „Petras mane supranta. Nors truputi ir barė. Daugiau taip nenutiks. Reikia gyventi toliau“,  –  kalba moteris.

Kas nutiko tą vakarą tarp Petro Gražulio ir Birutės, kaip vaiko mama atsidūrė policijos komisariate, kokie dabar tarp jų santykiai –  žiūrėkite šį vakarą laidoje „Prieš srovę“ – 19.30 val. per TV3.

 

 

 

 

 REDAKCIJA REKOMENDUOJA