REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Liepos 18 d. 15:53

Per savaitgalį beveik dingo vilkikų eilės iš Baltarusijos į Lietuvą

Lietuva

BNS/Fotobanko nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS


240572

Lietuvos–Baltarusijos pasienyje iš Baltarusijos pusės savaitgalį beveik visiškai dingo vilkikų eilės. Daugiau nei šimto vilkikų eilė pirmadienį išliko tik viename kontrolės punkte.

Kaip BNS Plius informavo Muitinės departamentas, per savaitgalį beveik visuose Baltarusijos punktuose vilkikų eilės sumažėjo iki daugmaž 10 automobilių.

„Baltarusijos pusėje savaitgalio bėgyje fiksavome vis mažėjančius vilkikų srautus. Pirmadienį jie visiškai minimizavosi ir daugelyje punktų stovėjo ne daugiau kaip 10 automobilių. Mes tai siejame su paskelbtų Baltarusijai ir Rusijai sankcijų ekonominiu poveikiu. Iš Lietuvos pusės pasienyje išlaikomas įprastas pralaidumas, jokių sisteminių sutrikimų Lietuvos ar Baltarusijos pusėje nėra“, – BNS Plius teigė muitinės atstovai.

Baltarusijos valstybinio pasienio komiteto duomenimis, Kotlovkos punkte patikros pirmadienį ryte laukė daugiau kaip 130 vilkikų, Kamieny Loho, Benekainių, Pervalko ir Vidžių punktuose eilių nebuvo.

Baltarusijos pasieniečiai įspėjo, jog dėl remonto darbų Benekainių punkte nuo birželio 22 dienos iki rugpjūčio 1 dienos bus apsunkintas transporto priemonių judėjimas.

Važiuojant iš Baltarusijos į Lenkiją Berastavicos punkte stovėjo 20 vilkikų, o Kazlovičiuose eilių nebuvo. Važiuojant iš Baltarusijos į Latviją Urbanuose eilėje stovėjo 120 vilkikų, o Grigorovščinoje – daugiau kaip 130 vilkikų.REDAKCIJA REKOMENDUOJA