REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kas gero ekranuose?2022 m. Balandžio 2 d. 15:45

Per „Oskarų“ teikimo ceremoniją smurtavęs Willas Smithas traukiasi iš JAV Kino akademijos

Pasaulis

Flickr.com nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


211386

Holivudo žvaigždė Willas Smithas (Vilas Smitas) paprašė pašalinti jį iš JAV Kino meno ir mokslo akademijos narių po praeitą savaitgalį įvykusio incidento, kai aktorius trenkė antausį komikui Chrisui Rockui (Krisui Rokui) dėl jo replikų per „Oskarų“ teikimo ceremoniją, sakoma penktadienį paskelbtame pranešime.

„Atsisakau narystės Kino meno ir mokslo akademijoje, ir priimsiu bet kokias tolesnes pasekmes, kokios Valdybai atrodys tinkamos“, – sakoma W. Smitho pareiškime, išplatintame daugelio žiniasklaidos priemonių.

„Mano veiksmai per 94-ąją Akademijos apdovanojimų teikimo renginį buvo sukrečiantys, skausmingi ir neatleistini, – pripažino aktorius. – Mano įskaudintųjų sąrašas – ilgas; jame yra Chrisas, mano šeima, daugelis mano brangių draugų ir mylimų žmonių, visi dalyvavusieji [renginyje] ir žiūrovai namuose visame pasaulyje.“

Ceremonijos, tradiciškai vykusios teatre „Dolby“, dalyviai apstulbo, kai W. Smithas užlipo ant scenos ir tvojo per veidą Ch. Smithui, kai šis papokštavo apie aktoriaus žmonos trumpai kirptus plaukus.

W. Smitho žmonai Jada Pinkett Smith (Džadai Pinke Smit) pasireiškia alopecija – sveikatos sutrikimas, pasireiškiantis plaukų slinkimu.

„Išdaviau Akademijos pasitikėjimą. Atėmiau iš kitų nominuotųjų ir laimėtųjų galimybę švęsti ir būti pagerbtiems už jų nepaprastą darbą. Man plyšta širdis“, – sakoma pranešime.

„Noriu sugrąžinti dėmesį tiems, kas nusipelnė dėmesio savo pasiekimais, ir leisti Akademijai grįžti prie jos atliekamo neįtikėtino darbo palaikant kino kūrybingumą ir meniškumą“, – rašo W. Smithas.

BNSREDAKCIJA REKOMENDUOJA