REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2021 m. Vasario 15 d. 08:20

Pavasarinis FINMEKA pasiūlymas: nemokamas įmonės steigimas ir 50 proc. nuolaida buhalterinei apskaitai

Vilnius

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt


165235

Buhalterinės apskaitos paslaugas teikianti MB FINMEKA artėjantį pavasarį pasitinka su ypatinga dovana savo klientams. Tik iki kovo 31 dienos pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu: visiškai nemokamu įmonės steigimu kartu su įmonės antspaudu, 100 vizitinių kortelių ir net 50 proc. nuolaida trims buhalterinės apskaitos mėnesiams. 

Joniškyje įsikūrusi ir visoje Lietuvoje profesionalias buhalterinės apskaitos paslaugas teikianti FINMEKA išsiskiria savo modernumu, naudojamomis technologijomis bei drąsa sprendžiant tas problemas, kurių kitos įmonės baidosi.  

Kiekvienam klientui – vieta debesyse 

Dar prieš šalyje įvedant karantiną FINMEKA darbuotojai dirbo nuotoliniu būdu, o klientai greitai įvertino bekontakčio darbo privalumus. Visi dokumentai įmonėje valdomi pasitelkiant tik jai unikaliai pritaikytą debesų technologiją – skaitmeninius parašus – taip sutaupant klientui laiko ir išlaidų.  

FINMEKA klientai savo debesų paskyroje gali stebėti savo įmonės finansinę būklę: išlaidas, pajamas, numatomą pelno mokesčio dydį ir kitą informaciją.  

Pasak įmonės bendrasavininkio Gintauto Sadausko, „mūsų tikslas – išspręsti tas problemas, kurias vangiai sprendžia kitos buhalterinės apskaitos įmonės. Viena jų – komunikacija ir dokumentų pristatymas. Dėl vėluojančių dokumentų vėluoja ataskaitos, atsiliekama nuo grafiko, atsiranda apskaitos netikslumai. Suprantame – kiekvieną dokumentą laiku pristatyti sudėtinga, tai atima nemažai laiko, todėl mes pasitelkiame debesų technologijas, leidžiančias klientams naudotis asmeninėmis prieigomis prie ,,FINMEKA Smart Cloud“ saugyklos, kurioje klientai talpina nuskenuotus arba nufotografuotus dokumentus“. 

Įmonėje unikaliai pritaikytas debesų technologijas įdiegė ir prižiūri Vilniaus įmonė „UAB Technetic“. 

FINMEKA klientų sąrašas platus, jame galima rasti Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Palangos, Telšių, Kelmės ir Joniškio įmonių, atstovaujančių įvairias verslo šakas – pardavimus, gamybą ar paslaugų teikimą. Įmonė turi klientų ir užsienyje – pavyzdžiui, vienas jų gyvena Vokietijoje, o valdo el. prekybos verslą Pabaltijo rinkose. 

Įvairus klientų ratas, anot MB FINMEKA direktorės Giedrės Ragulienės, stipriai praplečia akiratį ir suteikia žinių. Jų įmonės specialistai taip pat semiasi kvalifikacijos kėlimo kursuose, seminaruose, o informacija vėliau noriai dalijasi su savo klientais, juos konsultuoja apskaitos, mokesčių ir kitais finansų, teisiniais bei įmonių kreditų reitingų klausimais.  

Planuojantiems steigti įmonę – pavasarinė akcija 

Kuo buhalterinės apskaitos įmonė pranašesnė už įprastą samdomą buhalterį? G. Ragulienė sako, kad didžiausi privalumai – kaina ir atsakomybė.  

„Mūsų įmonė turi civilinės atsakomybės draudimą, tad, įvykus mokestiniam ginčui, įmonės nuostolius padengtų draudimo bendrovė. Tuo tarpu samdomą buhalterį gina įstatymai ir visa našta ginčo atveju pereina pačiai įmonei. Samdomo buhalterio darbo vieta kainuoja: pradedant mokesčiais, tobulinimo kursais ir baigiant reikiama įranga. Ne paslaptis, kad ne visi darbuotojai dirba pilnu pajėgumu – ir pirmadieniais pasitaiko penktadienių. O mums klientai moka tik už konkrečiai atliktus darbus ir šimtaprocentinį našumą“, – pabrėžia G. Ragulienė.    

MB FINMEKA ne tik teikia buhalterinės apskaitos paslaugas, bet ir tikrina įmonių saugos dokumentus, tvarko nenuosekliai ir neatsakingai vykdytą arba apskritai nevykdytą buhalterinę apskaitą, steigia naujas įmones (UAB/MB/VŠĮ/IĮ), asociacijas, draugijas. Įmonės partnerių teisininkų kontora konsultuoja ir visais teisiniais klausimais.  

Primename, kad kaip tik dabar FINMEKA siūlo pavasarinę akciją ir savo klientams dovanoja nemokamą UAB arba MB steigimą kartu su nemokamu įmonės antspaudu, 100 vizitinių kortelių ir 50 proc. nuolaida trims buhalterinės apskaitos mėnesiams. Akcija galioja iki kovo 31 dienos. 

Daugiau: www.finmeka.lt 

Remiamas turinysREDAKCIJA REKOMENDUOJA