PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2020 m. Lapkričio 4 d. 08:50

Pasveikinti Šiaulių miesto garbės piliečiai

Šiauliai

V. Lebedžio nuotr.

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


152788

Lapkričio 3-ioji yra ypatinga diena Šiauliams. Tą dieną net du miesto garbės piliečiai mini savo gimtadienius. 94-ąją sukaktį pasitiko Prezidentas Valdas Adamkus, o mokytoja-ekspertė, žinoma kanklininkė Regina Vaišnorienė šventė gražų 70-ąjį jubiliejų. Garbės piliečius pasveikino Šiaulių miesto meras.

arcchyvas-adamkus-36623.jpg

Savivaldybės vadovas Artūras Visockas visų šiauliečių vardu pasveikino brandų gyvenimo jubiliejų – 70-metį švenčiančią Reginą Vaišnorienę. Daugiau kaip 40 metų Sau­liaus Son­dec­kio me­nų gim­na­zi­joje moksleivius atsakingai ugdančią pedagogę norėta pagerbti iškilmingos ceremonijos metu, tačiau pandeminė situacija pakoregavo planus. Perdavęs nuoširdžiausius sveikinimus ir stiprios sveikatos linkėjimus, meras jubiliatei įteikė Savivaldybės dovaną – žinomo šiauliečio menininko Vaidoto Janulio autorinį darbą ir skėtį su miesto simbolika.

Iš pat ryto Artūras Visockas telefonu pasveikino ir 94-ąjį gimtadienį minintį Šiaulių miesto garbės pilietį Prezidentą Valdą Adamkų. Perdavęs šiauliečių linkėjimus, meras pakvietė Valdą Adamkų apsilankyti Šiauliuose ir savo akimis įvertinti pastaruoju metu vykstančius pokyčius. Prezidentas patvirtino, kad tikrai norėtų atvykti į Šiaulius, kai tik leis sveikata ir aplinkybės.