REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2023 m. Lapkričio 9 d. 15:38

Pasveikinta šimtametė raseiniškė

Raseiniai

Etaplius.ltŠaltinis: Raseinių raj. savivaldybės inf.


283063

Lapkričio 7 d. Raseinių miesto seniūnas Artūras Milašauskas garbingos sukakties – sulaukus 100-ojo gimtadienio – proga pasveikino Raseinių miesto gyventoją Oną Andrulienę. Drauge su seniūnu šimtametę sveikino ir seniūno pavaduotoja Judita Tamašauskienė.

Sveikintojai jubiliatei linkėjo sveikatos ir brangių žmonių rūpesčio, įteikė Raseinių rajono savivaldybės mero Arvydo Nekrošiaus sveikinimą, užrišo jubiliejinę rankų darbo austą tautinę juostą ir įteikė atminimo dovanėlę. Per 2023-iuosius Raseinių rajono savivaldybėje tai buvo pirmasis toks garbingas jubiliejus.
Ona Andrulienė gimė nepriklausomos Lietuvos ūkininko daugiavaikėje šeimoje. Baigė pradinę Smetonos laikų mokyklą. Nuo jaunystės dirbo tėvų ūkyje. Po karo dirbo įvairius ūkio darbus Pašešuvio kolūkyje, mokykloje. Nuo 1972-ųjų metų su šeima gyvena Raseiniuose. Dirbo parduotuvės darbuotoja, Raseinių centrinėje ligoninėje liftininke.
Ona Andrulienė užaugino 3 vaikus: du sūnus ir dukrą. Turi 6 anūkus ir 2 proanūkes. Stiprybės sėmėsi šeimoje, rūpindamasi vaikais ir anūkais. Ji visą gyvenimą mėgo tvarkyti aplinką, auginti gėles, daržoves, patiko megzti, siūti, gaminti maistą. Klausydamasi Lietuvos radijo laidų, domėjosi politiniais įvykiais Lietuvoje. Labai vertina bendravimą su kitais žmonėmis. Šiuo metu puikus pagalbininkas pokalbiams su kitais – mobilusis telefonas.
Nugyventi ilgą amžių padėjo ne tik jubiliatės ilgaamžiškumo genai, bet ir rūpinimasis sveikata, gydytojų pagalba, taip pat optimistinis požiūris į gyvenimą, meilė žmonėms, gyvenimo tikslo turėjimas. Jubiliatė šiuo metu pakankamai judri, blaiviai mąstanti, mylinti gyvenimą, nestokojanti patarimų kitiems.REDAKCIJA REKOMENDUOJA