PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2019 m. Sausio 30 d. 15:53

Paskirtas Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas

Telšiai

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


69863

2019 m. sausio 29 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko pareigas pradėjo eiti vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Egidijus Raila.

Jis šioje valdyboje, anksčiau ne kartą keitusioje pavadinimą, dirba jau 25-eri metai. 15 metų jis skyrė valstybinei priešgaisrinei priežiūrai, o 10 – tarnybai. „Tie metai prabėgo kaip viena diena, - sakė E. Raila. – Teko ir nemažai gaisrų gesinti, iš kurių didžiausias „Mažeikių naftoje“ buvo 2006 m. Įmonėje nuolat keitėsi savininkai, tad teko bendrauti su įvairių šalių įmonės vadovais, perimti jų patirtį. Dabar mūsų valdyba yra pakankamai gerai aprūpinta. „Orlen“ vadovybė rūpinasi saugumu, daug investuoja į jį ir į mūsų valdybos aprūpinimą.“

E. Raila teigė, jog valdybos kolektyvas keičiasi, buvo ne vienas etatų mažinimas: „Liko seniau dirbantys. Jaunimo į tarnybą ateina, tik jų nėra daug. Ugniagesių gelbėtojų vis dar trūksta.“

Tapęs valdybos viršininku, E. Raila ketina toliau tęsti pradėtus darbus. „Veiklos gairės mums yra numatytos planuose, tad jų ir laikysimės“, - sakė jis.

E. Raila gimė Mažeikiuose 1974 m. kovo 31 d. 1993 m. jis pradėjo dirbti SSPAD Mažeikių VĮ „Nafta“ apsaugai. 2005 m. VGTU baigė transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos studijas. 2008 m. tapo PAGD prie VRM priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos AB „Mažeikių nafta“ apsaugai komandos viršininko pavaduotoju, o 2011 m. – komandos viršininku. 2016 m. sausio 11 d. E. Raila buvo perkeltas į Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko pavaduotojo pareigas. Nuo šių metų sausio 1 d. jis dirbo Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus vyriausiojo specialisto pareigose.