REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2022 m. Lapkričio 10 d. 16:12

Paskelbti konkurso „Mūsų bendruomenės savanoris 2022“ rezultatai

Raseiniai

Etaplius.ltŠaltinis: Raseinių raj. savivaldybės inf.


250965

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra šiemet organizavo konkursą Savanorystės metams paminėti. Buvo kviečiami kaimo bendruomeninių ir jų skėtinių organizacijų, vietos veiklos grupių nariai bei kiti kaimo gyventojai dalyvauti konkurse „Mūsų bendruomenės savanoris“ ir siūlyti kandidatus nominacijoms.

Lapkričio 9 d. kaimo plėtros dalyviai buvo pakviesti į VDU Žemė ūkio akademijoje vykusį Savanorystės metams skirtą renginį – konkurso „Mūsų bendruomenės savanoris 2022“ apdovanojimus. Renginyje pranešimus apie savanorišką veiklą bendruomenėse, jos stiprinimo svarbą, principus, gerąsias patirtis pristatys Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė ir VšĮ „Socialinis veiksmas“ vadovė Milda Lukoševičiūtė.

Po pranešimų buvo apdovanoti kaimo bendruomeninių ir jų skėtinių organizacijų, vietos veiklos grupių narių siūlyti kandidatai šioms nominacijoms: „Už įkvepiantį įsitraukimą“, „Už novatoriškumą ir kūrybiškumą“, „Už universalumą ir įvairiapusiškumą“, „Jaunasis bendruomenės savanoris“, „Už telkiančią lyderystę“, „Už ilgametę savanorystę“. Apdovanojimą „Už ilgametę savanorystę“ gavo ir mūsų Užkalnių kaimo bendruomenės pirmininkas Gitanas Kybartas.

Raseinių rajono vadovų ir Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos sveikinimus Gitanui Kybartui perdavė Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Sirvidienė, už aktyvią veiklą Gitanui dėkojo Raseinių rajono VVG pirmininkė Irena Dapkuvienė, Nemakščių seniūnijos seniūnas Remigijus Laugalis, renginių organizatorė Nemakščiuose Lina Andrulienė, Užkalnių kaimo bendruomenės atstovai. Džiaugiamės, kad savo rajone turime daug aktyvių bendruomenių narių, kurių dėka gyvuoja kaimo bendruomenės.REDAKCIJA REKOMENDUOJA