REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2020 m. Gruodžio 31 d. 16:01

Pasitinkant Naujuosius metus Joniškyje laikinai užges miesto ir seniūnijų eglės

Šiauliai

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


160209

Kad kuo greičiau stabilizuotume padėtį, išsivaduotume iš karantino, liktume sveiki ir saugūs, kviečiame gyventojus Naujuosius sutikti saugiai ir atsakingai namuose – be šurmulio prie miesto ir seniūnijų eglių.

Informuojame gyventojus, kad atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos Policijos departamento kvietimą ir siekiant išvengti žmonių susibūrimų, nuo 2020 m. gruodžio 31 d. 23.00 val. iki 2021 m. ryto laikinai bus užgesinta Joniškio miesto eglė ir kai kurios šventinės miesto puošmenos.

Eglutės užges ir rajono seniūnijose. Prie šios iniciatyvos jungiasi ir dauguma Lietuvos savivaldybių. „Šiais metais Naujuosius metus sutikime kitaip – tik artimiausiųjų apsuptyje, savo namuose. Saugokime save ir kitus“, – kviečia rajono meras Vitalijus Gailius.

Atkreipiame dėmesį, kad tęsiantis karantino režimui yra draudžiami visi viešose vietose, atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami komerciniai ir nekomerciniai kultūros, pramogų, sporto renginiai, šventės, mugės, festivaliai ar kiti tam tikrą laiką trunkantys organizuoti žmonių susibūrimai.

Naujamečiu laikotarpiu policijos pareigūnai yra pasiruošę užtikrinti viešąją tvarką. Bus atkreipiamas dėmesys į žmonių būriavimąsi viešose vietose, kuriose įprastai gyventojai linkę susitikti: miesto aikštėje, parkuose, kitose laisvalaikiui ir rekreacijai pritaikytose vietose.REDAKCIJA REKOMENDUOJA