REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Kovo 18 d. 21:41

Pasitikrinkite, kaip kiekvienas Zodiako ženklas reaguoja į išdavystę

Lietuva

Freepik.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


295280

Būti išduotam yra vienas iš baisiausių jausmų, kokį tik gali patirti žmogus. Mums visiems rūpi pasitikėjimas, o norint ką nors įsileisti į savo gyvenimą reikia laiko ir pastangų. Melas, nesusikalbėjimas ir svetimavimas gali akimirksniu sugriauti romantiškus santykius.

Įdomu, kaip kiekvienas Zodiako ženklas reaguoja į išdavystę? Atsakymus rasite šiame straipsnyje.

Avinas

Avinas – sąžiningas ir itin aistringas ženklas. Avinai ypatingai vertina aplinkinių sąžiningumą. Palaužus jų pasitikėjimą, jį susigrąžinti nėra lengva. Tačiau yra nedidelė tikimybė, kad Avinai gali atleisti, jei atviro pokalbio metu pajaus nuoširdumą iš prasikaltusiojo.

Jautis

Jaučiai nelinkę atleisti išdavystės vien dėl savo užsispyrimo. Patyrę išdavystę šio Zodiako ženklo atstovai praranda pasitikėjimą ne tik konkrečiu žmogumi, kuris išdavė, bet apskritai Jaučiai ima įtariai žiūrėti į visus aplinkinius.

Dvyniai

Dvyniai į išdavystę žiūri kaip į neišvengiamybę. Jie yra įsitikinę, kad ištikimybė šiame pasaulyje neegzistuoja. Turėdami tokį požiūrį į neištikimybę jie ir patys, pasitaikius progai, nevengia būti neištikimi ir išduoti savo partnerį.

Vėžys

Yra žinoma, kad šio Zodiako ženklo atstovai – labai jautrūs ir emocingi, todėl tikėtina, kad patyrę išdavystę jie jaučiasi įskaudinti ir apgailėtini. Vis dėlto, aprimus emocijoms Vėžiai gali būti linkę atleisti išdavystę.

Liūtas

Liūtai – savimi be galo pasitiki, todėl išdavystes priima labai asmeniškai. Žlugus jų pasitikėjimui, jie yra pasiryžę visam laikui išmesti žmogų iš savo gyvenimo.

Mergelė

Mergelės mąsto pakankamai liberaliai ir išdavystė šio Zodiako ženklo atstovams nereiškia pasaulio pabaigos. Visgi prieš užmegzdami bet kokius santykius šio Zodiako ženklo atstovai yra labai atsargūs ir linkę analizuoti žmones. Ir jei vis dėlto Mergelės būna išduotos, jos linkusios kaltinti save.

Svarstyklės

Jei Svarstyklių ženklo atstovai patirs išdavystę, jie stengsis kaip įmanoma greičiau tai pamiršti, užglaistyti šį faktą ir gyventi įprastą gyvenimą. Svarstyklės – atlaidžios ir neleidžiančios negatyvumui vyrauti jų gyvenime.

Skorpionas

Skorpionai yra visiškai nepakantūs juos išdavusiems žmonėms. Norite visam gyvenimui užsitraukti Skorpiono nemalonę? Išduokite jį. Svarbu paminėti, kad Skorpionai nevengia kerštauti, tad juos įskaudinusiam asmeniui gyvenimas gali kaip reikiant apkarsti.

Šaulys

Nors Šauliai pasižymi pozityviu požiūriu į gyvenimą, tačiau priimti išdavystės faktą jiems yra ganėtinai keblu. Iš pradžių išdavystė jiems gali atrodyti tik smulkmena, tačiau su lyg kiekviena diena situacija gali blogėti ir Šaulys ims manyti, kad išdavystė yra neatleistina.

Ožiaragis

Išdavystės sukeltą skausmą Ožiaragiai linkę slėpti giliai viduje, todėl iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog jiems toks partnerio elgesys neprilygsta pasaulio pabaigai. Vis dėlto, verta žinoti, kad Ožiaragiai su visomis išdavystės sukeltomis kančiomis gyvena ilgą laiką ir dažniausiai to atleisti nėra pasiryžę.

Vandenis

Ištikimybė – vienas svarbiausių prioritetų šio Zodiako ženklo atstovams. Išdavus Vandenį tikėtis atleidimo yra beprasmiška.

Žuvys

Žuvys mėgsta brandžiai spręsti problemas, todėl po išdavystės tikrai nebus dramų, kurių metu mėtomi daiktai ir trankomos durys. Šio Zodiako ženklų atstovai linkę suteikti antrą šansą ir sugeba išdavusiu žmogumi vėl pasitikėti šimtu procentų.

Skaitykite daugiau horoskopų!REDAKCIJA REKOMENDUOJA