REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Gegužės 18 d. 16:39

Pasieniečių patikrintame automobilyje – pistoletas, šaudmenys ir, įtariama, kvaišalai

Joniškis

Etaplius.ltŠaltinis: Valstybės sienos apsaugos tarnybos


267674

VSAT pareigūnai Joniškio rajone sulaikė Latvijos pilietį, mikroautobusu neteisėtai gabenusį šaunamąjį ginklą ir šaudmenis jam, taip pat nedidelį kiekį, įtariama, nenustatytos kilmės kvaišalų.

Trečiadienio popietę VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkardos pareigūnai Joniškio rajone, Kalvių kaimo apylinkėse patikrinti sustabdė mikroautobusą VW LT35 su latviškais valstybinio numerio ženklais. Transporto priemonę vairavo Latvijos pilietis.

28-erių metų vairuotojas, vykęs iš Lietuvos į Latviją, pasieniečiams negalėjo pateikti galiojančio kelionės dokumento. Patikrinę įtarimą sukėlusio užsieniečio automobilio daiktadėžę, VSAT pareigūnai ten rado šaunamąjį ginklą ir šovinių dėtuvę.

Atlikę papildomą mikroautobuso apžiūrą, pasieniečiai ant priekinės sėdynės gulėjusioje piniginėje aptiko maišelį su nedideliu kiekiu baltos spalvos miltelių, įtariama, narkotinės ar psichotropinės medžiagos, ir panaudotą medicininį švirkštą. Po vairuotojo sėdyne rasta šovinių dėžutė su keliolika šovinių.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti bei kontrabandos. Už pirmąjį baudžiamąjį nusižengimą įstatyme numatyti viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba bauda, arba areštas, už kontrabandą – laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA