REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2024 m. Vasario 27 d. 11:00

Pas Alytaus miesto savivaldybės merą lankėsi Ramanausko-Vanago gimnazijos devintokai

Alytus

Etaplius.ltŠaltinis: Alytaus miesto savivaldybė


293239

„Kaip tapti politiku?“ – Alytaus miesto savivaldybės mero Nerijaus Cesiulio teiravosi pas jį apsilankę Ramanausko-Vanago gimnazijos devintokai.

Miesto vadovo teigimu, svarbu būti aktyviu, dalyvauti jaunimo organizacijų veikloje, turėti balsą Mokinių taryboje ar prisijungti prie jaunųjų politikų.

„Alytuje trūksta jaunimo susibūrimo vietų. Būtų gerai, kad atsirastų erdvė, kurioje, būtų galima susirinkti pažaisti kompiuterinius ar stalo žaidimus, pabendrauti su draugais ar užsiimti kita įdomia veikla. Mūsų mieste labai trūksta greito maisto restoranų“, – Alytaus miesto savivaldybės merui Nerijui Cesiuliui pasiteiravus, ko labiausiai trūksta jaunimui Alytuje, trūkumus įvardijo mokiniai.

Susitikimų su miesto vadovais metu jie domėjosi mero ir vicemerės veikla. „Ar sunkus politiko darbas? Ar lieka laiko laisvalaikio veikloms? Ar Alytus liks pramonės miestu? Ar vertėtų plėsti miesto ribas?“ – teiravosi devintokai.

Mokinius taip pat domino taršos mažinimo Pramonės rajone ir miesto infrastruktūros tvarkymo temos. Įdomiausius klausimus pateikusiems mokiniams meras įteikė savivaldybės dovanėles.REDAKCIJA REKOMENDUOJA