Politika | 7 MIN.

Parlamentarai E. Bajarūnui galimybių tęsti darbą nebemato: ambasadorius pats turėtų priimti sprendimą trauktis

Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė
2023 m. spalio 12 d. 17:51
photo_4234469

Parlamentarai sutaria, kad užsienio reikalų ministro pasitikėjimą praradęs mobingu kaltinamas ambasadorius Eitvydas Bajarūnas toliau tęsti darbo Jungtinėje Karalystėje nebegali. Eltos kalbintas ekspremjeras Saulius Skvernelis ir Liberalų sąjūdžio Seime seniūnas Eugenijus Gentvilas atkreipia dėmesį, kad į viešąją erdvę nutekinta informacija apie galimai neteisėtą diplomato veiklą yra išnaudojama priešrinkiminėse politinėse batalijose ir dėl to kenkia Lietuvos prestižui. Politikai svarsto, kad jei prezidentas Gitanas Nausėda ir toliau laikysis pozicijos, jog ambasadorius turi tęsti darbą, sprendimą trauktis iš pareigų turėtų priimti pats E. Bajarūnas.

S. Skvernelis mano, kad E. Bjarūnas turi pats priimti sprendimą trauktis iš pareigų
 
Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas S. Skvernelis mano, kad praradus užsienio reikalų ministro pasitikėjimą E. Bajarūno darbas ambasadoje tapo sunkiai įmanomas.
 
„Sunku įsivaizduoti darbą, kai tiesioginis vadovas tau išreiškia nepasitikėjimą. Labai sudėtinga bus įgyvendinti tuos uždavinius, kurie keliami ambasadai“, – Eltai teigė S. Skvernelis.
 
„Negalima atmesti prielaidų, kad bus ir struktūriškai, finansiškai veikiama ambasados veikla ir gali būti apsunkintas kasdienių funkcijų vykdymas, kalbant apie personalo komplektaciją, finansavimą, biudžetą ir taip toliau“, – akcentavo jis.
 
Parlamentaras atkreipia dėmesį, kad niekas negali priversti prezidento priimti sprendimo atšaukti ambasadorių. Todėl, pasak jo, logiškiausia išeitis E. Bajarūnui – trauktis iš pareigų pačiam.
 
„Vienintelis žmogus, kuris gali išspręsti klausimą, yra pats ambasadorius. Nes prezidento niekas neprivers priimti sprendimą atšaukti ambasadorių, jeigu jis to nenorės“, – sakė jis.
 
S. Skvernelis akcentuoja, kad taip pat labai svarbu sulaukti VTEK išvados dėl E. Bajarūno ir prezidento G. Nausėdos apsilankymo operoje.
 
„Jeigu URM išvados yra patvirtintos ir jos nėra paneigtos, jeigu dar bus kažkoks sprendimas iš VTEK, tada, matyt, bus galutinai ir ta teisinė pusė įvertinta“, – akcentavo jis.
 
Politikas atkreipia dėmesį ir į tai, kad visa ši į viešumą neturėjusi patekti drama dėl E. Bajarūno, kenkia valstybės prestižui. S. Skvernelis taip pat pabrėžia, kad tai jau ne pirmas kartas, kai ambasadorių paskyrimo ar atšaukimo klausimai tampa įtampų tarp Prezidentūros ir Vyriausybės lakmuso popierėliu.
 
„Atrodome nesolidžiai, kai tokius klausimus pradedame kelti į politines batalijas, į viešumą, į politinę sceną. Tai tiesiog, jeigu anksčiau būdavo nesupratimas, nesuvokimas, nuostaba, kodėl mes taip elgiamės, tai dabar jau, matyt, atsiras ir akivaizdžios pašaipos, kad nesuprantame, kas yra užsienio politika ir kaip tokie klausimai turi būti sprendžiami“, – akcentavo jis.
 
E. Bajarūno istorija išnaudojama ir rinkiminėje kampanijoje
 
S. Skvernelis E. Bajarūno istorijos nutekinimą į viešumą taip pat sieja ir su de facto jau prasidėjusia prezidento rinkimų kampanija.
 
„Užsienio politika įpinama į vidines įtampas, į vidinius karus. Ir dabar tie karai tik aštrės, nes tiek prezidentas, tiek ministrė pirmininkė tampa kandidatais rinkiminėje kampanijoje į prezidentus – tik vienas de facto, kitas de jure. Ir administracinės galios yra išnaudojamos rinkiminėje kampanijoje“, – atkreipė dėmesį politikas, prisimindamas G. Nausėdos ir I. Šimonytės jam skirtus raginimus rinkiminės kampanijos į prezidento postą metu trauktis iš premjero posto.
 
„Mes jau dabar matome, kad užsienio politikai kenkia šių pareigūnų dalyvavimas rinkimuose. Tai jie turėtų turbūt priimti sprendimą – kaip tada ragino – pasitraukti iš pareigų ir dalyvauti kaip kandidatai, nepriklausomi nuo savo administracinių galių“, – pridūrė jis.
 
E. Gentvilas: E. Bajarūnas tęsti vadovavimo ambasadai nebegali, nes procesas tapo nebevaldomas
 
Savo ruožtu Liberalų sąjūdžio seniūnas E. Gentvilas teigia, kad visa ši žiniasklaidai nutekėjusi istorija dėl E. Bajarūno galimai neteisėtų veiksmų Jungtinės Karalystės ambasadoje – kenkia Lietuvos prestižui. Pasak parlamentaro, ambasadorių paskyrimai ir atšaukimai turėtų vykti „po kilimu“ – niekam apie tai nežinant.
 
„Tai, kas vyksta dabar, yra visiškai nenormalu. Aš nenoriu nei kaltinti, nei teisinti ambasadoriaus, prezidento ar G. Landsbergio, bet procesas yra nebevaldomas – įsitraukė jau visa visuomenė į svarstymus“, – Eltai teigė E. Gentvilas.
 
„Matome nesusikalbėjimą ir nesikalbėjimą. Tokie dalykai iš principo neturėtų išeiti viešumon taip plačiai. Tai čia arba pasistengta, kad išeitų viešumon, arba nesuvaldyta situacija“, – taip pat pažymėjo jis.
 
Todėl E. Gentvilas nebemato galimybių E. Bajarūnui tęsti darbą Jungtinėje Karalystėje.
 
„Bajarūnas, manau, kad neteko galimybės tęsti darbo šioje ambasadoje (...), nes atsidūręs tokiame įvykių verpete jis rezultatyviai dirbti tikrai nebegali. Jis tai parlekia padaryti spaudos konferenciją, tai vėl turi parlėkti aiškintis komitetui. Viskas – jo darbas Jungtinėje Karalystėje pasibaigs anksčiau ar vėliau, bet geriau, kad pasibaigtų anksčiau“, – pabrėžė politikas.
 
Liberalas teigia, kad kyla klausimų dėl ambasadoriaus veiksmų, tačiau, pasak jo, taip pat ši istorija yra išnaudojama ir artėjančių rinkimų kontekste.
 
„Ambasadorius gal irgi yra šiek tiek teisus, kad jo korta naudojama vidaus politinėse kovose, bet kai ambasadorius daro spaudos konferenciją, kurioje pasako ir neteisingų dalykų, čia irgi yra faktas. Čia gražiai neatrodo. Ir jeigu jūs norite mano žvilgsnio iš šalies, taip užsienio politika nedaroma“, –  pabrėžė E. Gentvilas.
 
„Tai kas vyksta, nepuošia Lietuvos užsienio politikos. Užsienio politika turi būti suderintas dalykas, o ne naudojama partinėse rinkiminėse kovose“, – pridūrė jis.
 
ELTA primena, kad abejonės dėl diplomato tinkamumo tęsti pareigas kilo po to, kai naujienų portalas Delfi paskelbė, jog, šaltinių duomenimis, URM sulaukė skundų dėl galimo E. Bajarūno mobingo ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.
 
Portalo paviešintose URM inspektorių ataskaitos detalėse kalbama apie netinkamą ambasadoriaus elgesį, jo žmonos piktnaudžiavimą ambasados resursais. Todėl siūloma spręsti dėl E. Bajarūno tinkamumo eiti pareigas.
 
Visgi šalies vadovas G. Nausėda teigė, kad kaltinimų mobingu ir piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi sulaukęs Lietuvos ambasadoriaus Jungtinėje Karalystėje E.
Bajarūnas yra tiesiog reiklus vadovas. Todėl, pasak prezidento, tam tikros ambasadoje kilusios įtampos ir nesutarimai – natūralūs.
 
Savo ruožtu užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis stebėjosi prezidento užimta pozicija dėl mobingu kaltinamo ambasadoriaus. Pasak ministro, keista, kad G. Nausėda suskubo užstoti diplomatą, prieš tai neišklausęs skundą pateikusių darbuotojų.
 
Ambasadoriai yra skiriami ir atleidžiami prezidento Vyriausybės teikimu ir Seimo URK pritarimu.

Šiauliai
Kuršėnų įmonėms ir įstaigoms padėkota už mieste sukurtą Kalėdų stebuklą
Kuršėnų miesto seniūnijos salėje padėkota Kuršėnuose veikiančioms įstaigoms ir verslo įmonėms, kurios pasipuošė – taip papuošdamos ir miestą – Kalėdų laikotarpiu. Šiaulių rajono savivaldybės mero Česlovo Greičiaus ir Kuršėnų miesto seniūno Raimondo Bernoto pasirašytos padėkos bei simbolinės dovanėlės įteiktos Kuršėnų Pavenčių bendruomenei, „Šiuga šiuga“ – kavos namams, VšĮ Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos centrui, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijai, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokyklai, taip pat grožio namams „Saja“, parduotuvei „Manon apranga“, UAB "Autotodis" Kuršėnų filialui bei Jolantos Rugenienės IĮ.
Kalėdų gidas | 3 MIN.
0
Lietuva
Lietuva
Šiais laikais galima nusipirkti beveik viską – išskyrus sveikatą. Tačiau būdai, kaip ją išsaugoti, tampa vis tobulesni. Būtent apie tai – šio vakaro LNK laidoje „KK2 Penktadienis“, kurioje vedėjai kartu su svečiais kalbės apie ilgaamžiškumą, biologinį amžių ir tai, kaip iš esmės perrašyti savo gyvenimo scenarijų.
Laisvalaikis | 3 MIN.
0
Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo viešąjį veidą – tokį, kokį mato aplinkiniai. Tačiau už jo slypi ir kita pusė: slapti troškimai, neišsakytos fantazijos, mintys, kurios aplanko vėlai vakare, kai liekame vieni su savimi. Vieni svajoja apie drąsius pokyčius, kiti – apie didžią meilę, o treti – apie pabėgimą nuo visko.
Lietuva | 3 MIN.
0
Pasaulis
Radviliškis
Ukrainos sostinėje Kyjive veikiančios mokyklos bus uždarytos iki kito mėnesio, penktadienį paskelbė šio miesto meras Vitalijus Klyčko, paminėdamas „sudėtingas sąlygas“, susidariusias po to, kai, tvyrant minusinei temperatūrai, per Rusijos smūgius buvo nuniokotas energetikos sektorius.
Pasaulis | 3 MIN.
0
Per praėjusius metus Radviliškio rajone įgyvendinta daug reikšmingų vandentvarkos projektų: geriamojo vandens ir buitinių nuotekų tinklų plėtra, siurblinių statyba, vandenviečių modernizavimas ir energijos efektyvumo sprendimai. Šie darbai sudarė sąlygas šimtams rajono gyventojų prisijungti prie centralizuotų sistemų, pagerino paslaugų patikimumą ir sukūrė pagrindą tolimesnei vandentvarkos infrastruktūros plėtrai šiais metais.
Aktualijos | 6 MIN.
0


Vyriausybė pripažino žemės ir maisto ūkį nacionaliniam saugumui svarbia sritimi. Toks sektoriaus pripažinimas leis kurti ir palaikyti atsparią bei savarankišką šalies apsirūpinimo maistu sistemą.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 3 MIN.
1
Europos Komisijos (EK) pristatytas pasiūlymas dėl ilgalaikio Europos Sąjungos (ES) biudžeto 2028–2034 metams kelia daug rimtų klausimų. Ypač dėl to, kad žemės ūkio, kaimo plėtros ir žuvininkystės finansavimas mažėtų apie 20 proc. (palyginti su 2021-2027 metų laikotarpiu) ir dėl numatomo steigti naujo fondo.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 6 MIN.
1

Lietuva
Lietuva
Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo viešąjį veidą – tokį, kokį mato aplinkiniai. Tačiau už jo slypi ir kita pusė: slapti troškimai, neišsakytos fantazijos, mintys, kurios aplanko vėlai vakare, kai liekame vieni su savimi. Vieni svajoja apie drąsius pokyčius, kiti – apie didžią meilę, o treti – apie pabėgimą nuo visko.
Lietuva | 3 MIN.
0
Niekam Lietuvoje nereikia aiškinti, kas yra Arūnas Valinskas – televizijos mohikanas, kaip niekas kitas suprantantis, ko reikia, kad žiūrovams būtų įdomu, ir žinantis, kaip tai padaryti. Laidoje „Akis į akį su Arūnu Valinsku“ jis kalbina kitus gerai žinomus žmones – pramogų pasaulio žvaigždes, sportininkus, politikus, visus, kurie turi ką įdomaus papasakoti, jei tik žinai, kaip paklausti. Jau nuo šio savaitgalio šią laidą bus galima žiūrėti ir per „Delfi TV“.
Lietuva | 3 MIN.
0

Joniškis
Akmenė
Joniškio rajono savivaldybė pradeda 2026 metų biudžeto planavimo procesą. Preliminariais duomenimis, savivaldybės biudžetas turėtų siekti apie 54 mln. eurų, tačiau tiksli suma kol kas dar nėra žinoma. Laukiama galutinio sprendimo dėl dalies valstybės biudžeto dotacijų.
Politika | 3 MIN.
0
Šiandien, sausio 15 d., Akmenės rajono savivaldybėje viešėjo energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas su patarėjomis Laima Nagiene ir Renata Surovec. Svečiai pokalbio susitiko su Seimo nariu Valiumi Ąžuolu, UAB „VMG Energy“ direktoriumi Petru Lekniumi, Savivaldybės vadovais ir grupe Administracijos darbuotojų iš Vietinio ūkio ir turto valdymo, Investicijų ir projektų valdymo, Teisės, teritorijų planavimo ir administravimo, Planavimo ir finansų valdymo skyrių.
Politika | 2 MIN.
0

Kelių eismo taisyklės (KET) sukurtos ne tik eismui reguliuoti, bet ir saugumui užtikrinti. Kai kuriems eismo dalyviams atrodo, kad laikytis visų taisyklių nėra būtina, tačiau toks požiūris yra klaidingas ir pavojingas. Net menkiausias taisyklių nepaisymas gali turėti skaudžių, o kartais ir tragiškų pasekmių.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0
Kelionė automobiliu – tai ne tik transporto priemonės vairavimas, bet ir emocinis iššūkis vairuotojui. Daugeliui kelią apkartina stresas, kuris iš dalies kyla ne dėl išorinių veiksnių, o dėl prasto pasiruošimo kelionei. Kruopštus kelionės planavimas leidžia sumažinti įtampą ir išvengti rizikos kelyje.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0

Pasaulis
Lietuva
Ukrainos sostinėje Kyjive veikiančios mokyklos bus uždarytos iki kito mėnesio, penktadienį paskelbė šio miesto meras Vitalijus Klyčko, paminėdamas „sudėtingas sąlygas“, susidariusias po to, kai, tvyrant minusinei temperatūrai, per Rusijos smūgius buvo nuniokotas energetikos sektorius.
Pasaulis | 3 MIN.
0
Iki šio ryto kelios Ukrainos oro gynybos sistemos neturėjo raketų. Tačiau šiandien Ukraina gavo reikiamas raketas, penktadienį per spaudos konferenciją po susitikimo su Čekijos prezidentu Petru Pavelu paskelbė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis.
Pasaulis | 2 MIN.
0


Šiauliai
Pakruojis
Regionuose veikiančio smulkaus ir vidutinio verslo atstovus Inovacijų agentūra kviečia atrasti naujas augimo galimybes ir dalyvauti jau trečią kartą startuosiančioje „Verslo skrydžio“ programoje. Jauniems verslams įsitvirtinti ir augti padedanti verslumo ugdymo ir patirties mainų programa šiemet bus įgyvendinama 13 savivaldybių, kurių kiekvienoje planuojama atrinkti po 12 dalyvių.
Verslas | 4 MIN.
0
„Nebuvo lengva, tačiau vis dar turime naujų tikslų ateičiai“,- paklausus apie savo verslo pradžią pastebi automobilių serviso UAB „Montaka“ vadovai Paulius ir Gitana Kačerauskai. Praėjusią savaitę jie minėjo 10 metų verslo veiklos jubiliejų, o drauge pasidžiaugti ypatinga proga atvyko Pakruojo rajono savivaldybės vadovai – meras Saulius Margis ir vicemerė Simona Lipskytė.
Verslas | 2 MIN.
0

Šiauliai
Šiauliai
Sukčiams surandant vis naujų būdų išvilioti iš gyventojų pinigus, šiaulietė užkibo ant vieno iš jų kabliukų.
Kriminalai | 2 MIN.
0
Prokuratūrai perdavus teismui nagrinėti baudžiamąją bylą dėl planuotų, bet nepavykusių bandymų 2024 m. rugsėjį įvykdyti teroro išpuolį Šiauliuose, Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas Saulius Briginas pateikė daugiau detalių apie nusikalstamo akto eigą. Pasak jo, šiems išpuoliams buvo rengtasi iš anksto, o pats teroro aktas vykdytas keliais etapais.
Kriminalai | 3 MIN.
0


Šiauliai
Radviliškis
Į Kuršėnų L. Ivinskio aikštę atvyko pirmieji du elektriniai autobusai, kuriuos ką tik įsigijo UAB „Kuršėnų autobusų parkas“. Juos apžiūrėti susirinko Šiaulių rajono savivaldybės vadovai – meras Česlovas Greičius, vicemeras Mindaugas Sadauskas, seniūnijų seniūnai. Autobusus pristatė ir apie jų eksploatavimo charakteristikas kalbėjo UAB „Kuršėnų autobusų parkas“ direktorius Vidmantas Šulčius.
Gatvė | 3 MIN.
0
Šventinės sausio 13-osios popietę Radviliškyje buvo nustatytas neblaivus vairuotojas.
Gatvė | 2 MIN.
0
Kaunas
Panevėžys
Trečiadienį Kaune maršrutinis autobusas partrenkė ir sužalojo pėsčiąją.
Gatvė | 2 MIN.
0
LTG grupės įmonė „LTG Infra“ pasirašė sutartis dėl žemės išpirkimo visuomenės poreikiams paslaugų Panevėžio geležinkelio mazge bei regioninių stočių ir inžinerinių sistemų teritorijose ruože nuo Kauno iki Lietuvos ir Latvijos valstybių sienos.
Gatvė | 3 MIN.
0

Šiauliai
Šiauliai
Šiaulių „Gintra“ tęsia sudėties stiprinimą ir į savo gretas pasikvietė perspektyvią kitą mėnesį 19-ąjį gimtadienį minėsiančią Lietuvos jaunimo rinktinių gynėją Aivę Andiuškevičiūtę. 176 cm ūgio futbolininkė 2026 metų sezone vilkės 21-uoju numeriu pažymėtus geltonai juodus marškinėlius.
Sportas | 3 MIN.
0
Lietuvos moterų futbolo čempionė Šiaulių „Gintra“ tęsia komplektacijos darbus artėjančiam sezonui bei stiprina sudėtį. Komandą papildė patyrusi ir pergalių alkio nestokojanti 28-erių metų ukrainietė Khrystyna Pereviznyk. Į Saulės miestą atakuojančio plano žaidėja persikelia iš Vilniaus rajono FK „TransINVEST“ ekipos, kuri praėjusį sezoną pasidabino sidabro medaliais.
Sportas | 4 MIN.
0


Akmenė
Šiauliai
Savivaldybės vadovai susitiko su VšĮ „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centras“ komanda. Ši organizacija jau metus sėkmingai Akmenės rajono savivaldybėje organizuoja nacionalinės savanorystės programos „Jaunimo savanoriška tarnyba“ (JST) įgyvendinimą. Susitikimo tikslas buvo aptarti, kaip organizacijai sekasi, kaip atrodo šios programos organizavimo ypatumai, kokią naudą gauna savanoriai ir kokie 2026-ųjų metų planai.
Jaunimas | 3 MIN.
0
Sausio 13 d. Venclauskių namuose-muziejuje vyko susitikimas su šiauliečiais parlamento gynėjais ir Lietuvos kariuomenės kūrėjais savanoriais. Jie savo misijai – ginti laisvę – išlieka ištikimi iki šiol.
Kultūra | 2 MIN.
0
Šiauliai
Radviliškis
Po skaudžios praėjusios vasaros, kai nutūpę ant ESO elektros stulpo žuvo didžiųjų apuokų jaunikliai, Šiaulių miestas sulaukė gerų naujienų – pietiniame rajone gyvenanti apuokų pora sėkmingai pasiekė naują poravimosi sezoną. Tai reiškia, kad Šiauliai, tikėtina, ir šiemet sulauks šių retų paukščių palikuonių.
Gamta | 3 MIN.
0
Sausio 13-oji Radviliškyje tapo diena, kai miestas susitelkė ne iš pareigos, o iš vidinio poreikio – prisiminti, padėkoti ir dar kartą sau patvirtinti, kad laisvė nėra savaime suprantama. Laisvės gynėjų dienos 35-ųjų metinių minėjimas čia išaugo į visos bendruomenės susitikimą: nuo žvakės lange iki laužų šviesos Aušros aikštėje, nuo mokinių skaitomų tekstų iki bendros dainos, nuo karių rikiuotės iki šiltos arbatos, kuri tą vakarą reiškė kur kas daugiau nei šilumą. Renginių scenarinį audinį kūrė režisierė Jūratė Levickaitė, o renginių koordinavimu rūpinosi Gabrielius Verdingas – jų dėka diena turėjo aiškią kryptį, prasmingą ritmą ir jautrius akcentus.
Kultūra | 5 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Stogo danga yra esminė namo dalis, užtikrinanti gerą apsaugą nuo aplinkos poveikio ir energijos efektyvumą. Neteisingas stogo dangos pasirinkimas ir montavimas gali sukelti rimtų problemų, tokių kaip nuotėkiai ar šilumos praradimas. Remiantis įvairiais šaltiniais, naujakuriai dažnai padaro klaidų, nes neįvertina visų stogo sistemos komponentų ir ignoruoja gamintojų rekomendacijas.
Namai | 6 MIN.
0
Šaltojo sezono metu dalis graužikų ieško šilumos ir maisto žmogaus kaimynystėje. Šiemet fiksuojama itin didelė jų gausa. Kol dar neįsivyravo tikra žiema, pelės ir žiurkės lengvai juda šalia gyvenamųjų būstų ir kitų patalpų, o įsikūrusios šildomose užuovėjose pelės gali net ir žiemą atsivesti jauniklių.
Namai | 4 MIN.
0

Lietuva
Lietuva
Kailių mados namų „Nijolė“ įkūrėja Nijolė Veličkienė anksčiau buvo žinoma kaip garsi ir turtinga verslininkė, iki šiol vadinama Lietuvos kailių karaliene. Tačiau pastarieji metai buvusiai verslininkei – nelengvi: viešumoje apie ją girdime mažai, o pati moteris daugiau nei trejus metus išgyveno asmeninį bankrotą.
Veidai | 3 MIN.
7
Niekam Lietuvoje nereikia aiškinti, kas yra Arūnas Valinskas – televizijos mohikanas, kaip niekas kitas suprantantis, ko reikia, kad žiūrovams būtų įdomu, ir žinantis, kaip tai padaryti. Laidoje „Akis į akį su Arūnu Valinsku“ jis kalbina kitus gerai žinomus žmones – pramogų pasaulio žvaigždes, sportininkus, politikus, visus, kurie turi ką įdomaus papasakoti, jei tik žinai, kaip paklausti. Jau nuo šio savaitgalio šią laidą bus galima žiūrėti ir per „Delfi TV“.
Veidai | 3 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo viešąjį veidą – tokį, kokį mato aplinkiniai. Tačiau už jo slypi ir kita pusė: slapti troškimai, neišsakytos fantazijos, mintys, kurios aplanko vėlai vakare, kai liekame vieni su savimi. Vieni svajoja apie drąsius pokyčius, kiti – apie didžią meilę, o treti – apie pabėgimą nuo visko.
Horoskopai | 3 MIN.
0
Savaitgalis privalo susidėti iš malonių dalykų. O maisto gaminimas kartu su TV3 žiniasklaidos grupe ir laida „Kotrynos burtai“ – geriausias to įrodymas. Kotryna Starkienė šįkart parodys ne tik labai paprastus, bet ir greit paruošiamus patiekalus. O skonis įsimins ilgam!
Virtuvė | 3 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo viešąjį veidą – tokį, kokį mato aplinkiniai. Tačiau už jo slypi ir kita pusė: slapti troškimai, neišsakytos fantazijos, mintys, kurios aplanko vėlai vakare, kai liekame vieni su savimi. Vieni svajoja apie drąsius pokyčius, kiti – apie didžią meilę, o treti – apie pabėgimą nuo visko.
Horoskopai | 3 MIN.
0
Sausio 16-oji – tarptautinė Bitlų („The Beatles“) diena.
Horoskopai | 4 MIN.
0

Lietuva
Lietuva
Savaitgalis privalo susidėti iš malonių dalykų. O maisto gaminimas kartu su TV3 žiniasklaidos grupe ir laida „Kotrynos burtai“ – geriausias to įrodymas. Kotryna Starkienė šįkart parodys ne tik labai paprastus, bet ir greit paruošiamus patiekalus. O skonis įsimins ilgam!
Virtuvė | 3 MIN.
0
Sausis daugeliui tampa naujų pradžių mėnesiu – po šventinio laikotarpio žmonės ieško būdų, kaip maitintis sveikiau, sutaupyti ir daugiau laiko praleisti namuose. Viena sparčiai populiarėjančių metų pradžios tendencijų – vadinamasis „Fakeaway“, kai mėgstami greitojo maisto patiekalai gaminami namuose, naudojant paprastesnius ir sveikesnius ingredientus.
Virtuvė | 5 MIN.
0